|

آخرین پیشنهاد استقلال به ستاره لیگ

جواد آقایی‌پور پدیده خط حمله استقلال خوزستان خبرسازترین چهره فصل جاری نقل و انتقالات لیگ است.

لینک کوتاه کپی شد
پس از پایان فصل بیست و سوم لیگ برتر عنوان شد که باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال مصرانه به دنبال جذب مهاجم تیم استقلال خوزستان هستند.

به گزارش «شایانیوز»  و به نقل از این تیتر؛ جواد آقایی‌پور که فصل گذشته برای تیمش توانست ۹ گل بزند (که دو گلش به پرسپولیس بود) پیش از پایان فصل به عنوان کاندیدای حضور در تیم پرسپولیس مطرح شد، اما در همان ایام دوستان نزدیک به جواد نکونام در خوزستان با این بازیکن صحبت کرده و از او خواستند تا فصل آینده به استقلال بیاید.

گفته می‌شود این فوتبالیست رشتی که هنوز جواب قطعی‌اش را در این باره اعلام نکرده این روز‌ها به شکل مستقیم با نماینده استقلال در حال مذاکره است.

اخبار رسیده از باشگاه استقلال و اطرافیان جواد نکونام حاکی از آن است که نماینده هلدینگ در گفتگو با این بازیکن یا مدیر برنامه‌هایش اعلام کرده برای انتقال او رقم مشخصی را تعیین کرده‌اند که اگر بیشتر از آن پول بخواهد باشگاه استقلال هرگز آن را پرداخت نخواهد کرد. گفته می‌شود نماینده مذاکره کننده با مدیربرنامه‌هایش به جواد آقایی پور گفته شده پوشیدن پیراهن استقلال ارزش زیادی دارد و این بازیکن باید قدر این پیراهن را بداند و به خاطرش به این باشگاه و هوادارانش تخفیف بدهد.

از سوی دیگر شنیده می‌شود باشگاه پرسپولیس نیز برای جذب این بازیکن در خط حمله تلاشش را به کار گرفته، اما با توجه به حضور مهره‌های تاثیرگذار و گلزنی مانند اورونوف، عیسی آل کثیر و… در خط حمله پرسپولیس ظاهرا تیم قرمز تهرانی خیلی حاضر به بالا بردن رقم پیشنهادی‌اش به مدیر برنامه‌های بازیکنی که فقط ۹ گل در ۳۰ هفته لیگ گذشته زده نیست.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها