|

بازگشت دوباره لوکادیا به پرسپولیس؟!

پرسپولیس طی روزهای اخیر پیگیر بازگشت یورگن لوکادیا شده بود، اما این بازیکن نمی‌خواهد به ایران برگردد.

لینک کوتاه کپی شد

 

یکی از پست‌هایی که باشگاه پرسپولیس در آن نیاز به تقویت دارد، پست مهاجم نوک است. پرسپولیس در این پست بعد از جدایی شهاب زاهدی تنها عیسی آل‌کثیر و البته ابوالفضل بابایی جوان را در اختیار دارد. از همین رو باشگاه پرسپولیس می‌خواهد یک یا دو مهاجم دیگر هم به ترکیب خود اضافه کند. اولویت باشگاه پرسپولیس جذب یک مهاجم خوب خارجی است و مدیران این باشگاه می‌خواهند مهاجم باکیفیتی را به خدمت بگیرند. طی روزهای اخیر مدیران باشگاه پرسپولیس پیگیر بازگرداندن لوکادیا شدند و تماس‌هایی با این مهاجم برقرار کردند تا نظرش را در مورد بازگشت به پرسپولیس جویا شوند.

به گزارش «شایانیوز»  و به نقل از خبرورزشی؛ لوکادیا که آمار فوق العاده‌ای در پرسپولیس داشت ولی ناگهان از این باشگاه جدا شد، در پرونده شکایت باشگاه پرسپولیس محکوم شد و باید به پرسپولیس غرامت بدهد. از همین رو مدیران پرسپولیس با توجه به محبوبیت لوکادیا در در بین هواداران قصد داشت تا او را دوباره به ایران بیاورد و به نوعی با او صلح کند ولی گویا پاسخ لوکادیا به پیشنهاد پرسپولیس منفی بود. لوکادیا در ابتدا برای بازگشت به پرسپولیس چراغ سبز نشان داد ولی پاسخ نهایی را به بعد از مشورت با همسر و خانواده اش موکول کرد.

بعد از چند روز اما مهاجم هلندی در تماس با مدیران پرسپولیس اعلام کرد نمی‌تواند به ایران بیاید چرا که همسرش مخالف بازگشت به ایران است. به این ترتیب پرونده بازگشت لوکادیا به ایران و پرسپولیس بسته شد و این باشگاه باید به دنبال گزینه جدیدی برای تقویت خط حمله خود بگردد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها