|

کاپیتان پرسپولیس برای تقویت تیم دست به کار شد

عالیشاه در جلسه با اسپانسر این باشگاه برای همکاری و کمک به قدرتمندتر تیم برای فصل آتی شرکت کرد.

لینک کوتاه کپی شد

امید عالیشاه کاپیتان اول پرسپولیس در روزهایی که بعد از قهرمانی هواداران این تیم با خبرهای شوکه‌کننده‌ای مواجه شده‌اند و نگران آینده تیم هستند، به دنبال ایجاد شرایط آرام و قدرتمندتر شدن تیم است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ پرسپولیس در شرایطی موفق به کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر شد که تا هفته‌های پایانی کمتر کسی انتظار داشت آنها در رقابت نزدیک با استقلال موفق به عبور از مانع جواد نکونام و تیمش شوند. با این حال اوسمار ویرا که در نیم فصل و بعد از جدایی یحیی گل‌محمدی هدایت تیم را عهده‌دار شده بود، توانست با درخشش شاگردانش به این عنوان دست یابد.

با این حال بعد از کسب عنوان قهرمانی اوسمار ویرا از هدایت تیم کنار رفت تا باشگاه بار دیگر با چالش انتخاب سرمربی مواجه شود. از سوی دیگر مشکلات مالی و سقف قرارداد باعث شده تا وضعیت نقل و انتقالات این باشگاه و حتی تمدید قرارداد با مانع مواجه باشد و نگرانی بزرگتری برای هواداران تیم در فصل آینده شکل دهد.

در این میان اسپانسر باشگاه پرسپولیس که فصل گذشته نیز همراهی جالب توجهی با این تیم برای دستیابی به موفقیت داشت، روز گذشته در پستی از حمایت دوباره سرخ‌ها خبر داد و مدعی شد در کنار این تیم برای دستیابی به افتخارات بزرگتر خواهد ماند. امید عالیشاه کاپیتان اول پرسپولیس نیز که یکی از قدیمی‌ترین و باسابقه‌ترین بازیکنان این تیم محسوب می‌شود، با توجه به شرایط موجود و برای دلگرمی بیشتر اسپانسر همراهی خود را با آنها نشان داد و قرار است به عنوان سفیر برند آنها کار را دنبال کرده تا شرایط تامین منابع مالی مناسب در مسیر تقویت تیم صورت گیرد.

رضا درویش که اکنون محرومیت بیست روزه خود را پشت سر می‌گذارد، به عنوان مدیرعامل تیم و نفر اول بخش مدیریت و اجرایی نیز با بررسی گزینه‌های موجود قصد دارد هر چه زودتر شرایط تقویت تیم و انتخاب سرمربی را به سرانجام رسانده تا این سرخ‌ها که خود را مهیای حضور در لیگ قهرمانان آسیا می‌کنند، طبق وعده او با حضوری موفق در این رقابت‌ها شانس خود را در رقابت با دیگر مدعیان دنبال کنند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها