|

پاسخ جواد آقایی‌پور به استقلال و پرسپولیس

یک فصل رویایی برای مهاجم آبی‌های جنوب و اکنون شروع یک تابستان پرماجرا.

لینک کوتاه کپی شد

جواد آقایی‌پور دقیقا خاصیت یک مهاجم را دارد؛ بازیکنی که بلد است به بهترین شکل از فرصت‌ها سود ببرد. او در فصلی که استقلال خوزستان برای صعود می‌جنگید هرچند فرصت‌های کمی برای خودنمایی داشت، اما از همان تک دقایق و موقعیت‌ها به بهترین شکل بهره برد تا امضای خود را پای این صعود بزند. در نهایت اما فصل جدید با اتفاقات شیرینی برای او توأم شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ استقلال خوزستان در قعر جدول برای فرار از سقوط می‌جنگید، اما مهاجم سه گله این تیم در نیم فصل توانست از نظر فنی خود را به شکلی اثبات کند که مرد اول پنجره زمستانی سرخابی‌ها لقب گیرد. هرچند این اتفاق نهایی نشد تا او نیم فصل دیگر در جمع جنوبی‌ها بماند و دین خود را با ثبت هفت گل دیگر و تلاش برای بقای این تیم به بهترین شکل به سرانجام برساند. او در این مسیر تجربه حضور در اردوگاه تیم ملی و نظر مثبت امیر قلعه‌نویی را نیز متوجه خود دید تا روزهای ابتدایی سال جدید با اتفاقات شیرینی برای او همراه باشد. زدن هفت گل در تیم گزینه سقوط و دعوت به اردوی تیم ملی اتفاق مثبتی بود که او توانست در سال جدید آن را به عنوان هدف بزرگ خود نهایی کند.

جواد آقایی‌پور اکنون بار دیگر موردتوجه سرخابی‌ها قرار گرفته است و البته دیگر تیم‌های مدعی را نیز خواهان خود می‌بیند. این در حالی است که البته پیشنهادات نه چندان مطرح اما مناسبی در مسیر پیشرفت خود نیز از خارج از کشور دارد.

 

2043840

مهاجم 24 ساله گیلانی اما بعد از فارغ شدن از اردوی تیم ملی همه چیز را به آینده موکول کرده است. او به دنبال تصمیمی است که بتواند مسیر پیشرفت او را بیش از گذشته هموار کند و البته بیش از هر چیزی برای آرامش و فرار از چالش‌های بزرگی که طی فصل بیست و سوم پشت سر گذاشته، نیازمند تعطیلات است.

پس بهترین پاسخ او به پیشنهاداتی که به صورت سریالی چه در زمان اردوی تیم ملی و چه بعد از آن متوجهش بوده این است که فرصتی 10 روزه در اختیار بگیرد. پاسخ او به تیم‌های خواهانش در شرایط کنونی این بوده است: "لطفا 10 روز فرصت بدهید، می‌خواستم استراحت و تفریح کنم و بعد از آن بهترین تصمیم را بگیرم!"

مهاجم گیلانی استقلال خوزستان که یک فصل دیگر از قراردادش با این تیم مانده البته برخلاف نیم فصل که با مانع بزرگ 30 میلیاردی برای رضایتنامه‌اش مواجه شده بود، اینبار به پاس همراهی و کمک بزرگی که به این تیم در مسیر بقا داشته، با تخفیف یک سوم مواجه شده است. مدیران استقلال خوزستان برای صدور رضایتنامه او مبلغ 10 میلیارد در پنجره تابستانی فصل جدید در نظر گرفته‌اند و باید دید از بین پرسپولیس و استقلال چه تیمی در نهایت در این مسیر موفق به جلب رضایت باشگاه و البته او خواهند شد.

آقایی‌پور البته برای اینکه مسیر پیشرفت خود را به بهترین شکل فراهم سازد، نیم نگاهی نیز به لیست تیم‌ها در جمع هم‌پستی‌هایش نیز دارد تا از چالش خارج از دسترس خود برای وقف پیدا کردن با تیم جدیدش نیز کاهش دهد. با این حال او همه چیز را در پایان این 10 روز به مرحله نهایی خواهد رساند و باید دید در نهایت پیراهن قرمز را برای فصل آینده سفارش خواهد داد یا با رنگ آبی بار دیگر و در فضای جدید کار را دنبال خواهد کرد. 

به نظر شما آینده این مهاجم ملی‌پوش در فصل بعد در کدام تیم بهتر شکل خواهد گرفت؟

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها