|

عربستانی ها به دنبال 6 ستاره بارسلونا

6 بازیکن بارسلونا پیشنهادات بسیار خوبی از باشگاه‌های عربستانی دریافت کرده‌اند.

لینک کوتاه کپی شد

از زمستان ۲۰۲۳، لیگ حرفه‌ای عربستان با جذب بازیکنان بزرگ در تلاش است تا خود را مطرح کند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ مدیرعامل این لیگ، مایکل امنالو، صراحتا اعلام کرده است که قصد دارد بازیکنان «استثنایی» در اوج آمادگی را برای فصل بعد به خدمت بگیرد.

به نظر می‌رسد تهدید عربستان سعودی در اطراف ستاره‌ها همچنان روشن و جدی است. در حرکتی که تابستان گذشته به عنوان جنبشی شروع شد تا بازیکنان با تجربه را به خود جلب کند و استراتژی موفقی نیز نشان داد، حالا توجه آنها به سمت همه نوع فوتبالیستی جلب شده است. از ستاره‌های جوان گرفته تا امثال کوین دی بروینه سی و چند ساله.

امروز موندودپورتیوو نوشت که 6 بازیکن بارسلونا برای تابستان پیشنهادت خوب و وسوسه کننده‌ای از تیم‌های عربستانی دریافت کرده‌اند. برخی از این انتقال‌ها می‌تواند باعث نجات اقتصادی بارسا شود که شدیدا به پول تا 30 ژوئن نیاز دارد.

این نشریه نزدیک به باشگاه کاتالان نوشته است که ژول کنده، رافینیا، روبرت لواندوفسکی، ژوائو فلیکس، مارک آندره تراشتگن و کلمنت لنگله از عربستان پیشنهاد دارند ولی هنوز موضع نهایی آنها مشخص نیست. در این بین بارسا از جدایی کنده، رافینیا و لنگله استقبال می‌کند ولی لوا و تراشتگن مهره‌های تعیین کننده در ایده‌های هانسی فلیک هستند. وضعیت فلیکس نیز نامشخص است و باید دید بارسا برای دائمی کردن قرارداد او اقدام خواهد کرد یا خیر.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها