|

عربستانی ها بارسلونا را پولدار می کنند!

عربستان سعودی در نظر دارد تا چند ستاره بارسا را در اختیار بگیرد و همچنین مایل است تا در زمینه‌های مختلفی با این باشگاه تجارت کند.

لینک کوتاه کپی شد

بارسلونا نیاز مبرم به پول دارد و عربستان سعودی هم بهترین راه‌ها برای کسب درآمد را فراهم می‌کند. این کشور که از منابع نفتی برخوردار است، قصد دارد تا در چندین بخش با غول‌های کاتالونیا تجارت کند، از جمله خرید چندین بازیکن این تیم، هرچند هنوز هیچکدام از بازیکنان بارسلونا تمایلی به انتقال به عربستان از خود نشان نداده‌اند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی؛ پیشنهاد آنها می‌تواند تنها گزینه خروج برای امثال آنسو فاتی و کلمنت لنگله باشد، اما آنها همچنین قیمت آندریاس کریستنسن، رونالد آرائوخو و ژول کونده را نیز پرسیده‌اند. رافینیا نیز توجه عرب‌ها را به خود جلب کرده است. به گزارش اسپورت، عربستان سعودی همچنین اعلام کرده که علاقه‌مند به توافق با این باشگاه برای تبادل استعدادهای فوتبال است، هرچند جزئیات بیشتری ارائه نشده است. دولت عربستان همچنین علاقه‌مند به قراردادهای اسپانسرینگ است و ممکن است به دنبال سرمایه‌گذاری در بارسا ویژن باشند. بلوگرانا نیز برای یافتن جایگزینی برای ۱۰۰ میلیون یوروی لیبرو در تابستان امسال در تلاش است و این پیشنهادات می‌تواند برای آبی‌اناری‌ها مفید باشد.

پیش از این عربستان سعودی برای اعزام بازیکنان به تیم‌های اسپانیایی پول پرداخت کرده بود. در سال ۲۰۱۸، ۹ بازیکن عربستانی به صورت قرضی به تیم‌های لیگ دسته دوم و نیمه انتهایی لالیگا اعزام شدند تا پیشرفت کنند و عملکردشان در بازی‌ها بهتر شود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها