|

رئال مادرید بی خیال جام باشگاه های جهان شد!

سرمربی رئال مادرید ادعا کرد که قهرمان اروپا در نسخه جدید جام جهانی باشگاه‌ها شرکت نخواهد داشت.

لینک کوتاه کپی شد

کارلو آنچلوتی در گفت‌و‌گو با نشریه جورناله ایتالیا اعلام کرد که باشگاه رئال مادرید در دوره جدید رقابت‌های جام جهانی باشگاه‌ها حضور نخواهد داشت.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از تسنیم؛ نسخه جدید جام جهانی باشگاه‌ها از تابستان سال آینده با حضور 32 باشگاه برگزار خواهد شد که این تورنمنت بیش از پیش بازیکنان تیم‌های مطرح قاره سبز را درگیر مسابقات و برنامه تیم‌ها را فشرده‌تر خواهد کرد.

آنچلوتی در این خصوص گفت: فیفا فراموش‌کار است. بازیکنان و باشگاه‌ها در این تورنمنت شرکت نخواهند کرد. تنها یک بازی رئال مادرید 20 میلیون پوند می‌ارزد و آن وقت فیفا می‌خواهد به ما برای حضور در کل تورنمنت این رقم را بدهد. خیر. چنین چیزی امکان پذیر نیست. سایر باشگاه‌ها نیز مانند ما دعوت فیفا را رد خواهند کرد.

کارلتو که امروز (دوشنبه) 65 ساله شد، درباره دو هافبک کهنه‌کار تیمش تونی کروس و لوکا مودریچ که اولی بازنشسته شد و دومی هم احتمالاً سال آینده این کار را انجام خواهد داد، صحبت کرد و اظهار داشت: لوکا یک الگو بی‌نظیر از کیفیت بازی و حرفه‌ای‌گری است. متأسفانه کروس تصمیم به بازنشستگی گرفت. او آلمانی تصمیم می‌گیرد اما همیشه در کنار ما خواهد بود. به او گفت اگر در پاییز نظرش عوض شد، فقط کافیست یک تماس بگیرد و ما دوباره منتظرش خواهیم بود.

آنچلوتی در دوران مربیگری‌اش با تیم‌های میلان و رئال مادرید موفق به فتح لیگ قهرمانان اروپا شده است. او درباره جایگاه این دو تیم در زندگی‌اش گفت: رئال مادرید برای من خاص است و میلان در قلب من جا دارد چون برایش بازی کرده‌ام، مربی‌اش بوده‌ام و بخش بزرگی از زندگی حرفه‌ای‌ام را در آنجا سپری کردم. با این حال رئال ، رئال است. از این بهتر چه می‌‌تواند باشد؟ اینجا برای تاریخ باشگاه احترام قائل هستند و عکس تمام بازیکنانی که در گذشته در این تیم بازی کرده‌اند در مجموعه تمرینی باشگاه وجود دارد.

سرمربی کهکشانی‌ها در پایان درباره تورنمنت پیش رو، یورو 2024 که از روز جمعه آغاز می‌شود صحبت کرد و نظرش را درباره این جام بیان کرد. او گفت: خیلی دلم می‌خواهد ببینم که آلمان در خانه چه کار می‌کند. آنها تیم جالبی دارند. ایتالیا؟ به نظرم بعد از قهرمانی دوره قبلی یورو، آنطور که باید تغییر نسل درخشانی نداشته است و به همین نمی‌دانم که پتانسیلش در چه حد است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها