|

کنایه جنجالی احمدزاده به پرسپولیس و استقلال!

سرمربی سابق ملوان بندر انزلی اعتقاد دارد، پرسپولیس و استقلال در فصل گذشته در قواره قهرمانی لیگ برتر نبوده‌اند.

لینک کوتاه کپی شد

محمد احمدزاده درباره اتمام مسابقات لیگ برتر که با قهرمانی پرسپولیس همراه بود، اظهار داشت: من معتقدم هیچ‌کدام از دو تیم پرسپولیس و استقلال در فصل گذشته در قواره قهرمانی نبودند و در طول فصل از لحاظ نتیجه‌گیری و سبک بازی نوسان داشتند. به نظر من لیگ سال گذشته دستاورد خاصی نداشت و تیم‌های سپاهان و تراکتور هم وضعیت نرمالی نداشتند و نتوانستند در کورس قهرمانی قرار بگیرند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از تسنیم؛ وی در مورد اینکه خیلی‌ها پرسپولیس را از لحاظ فنی بهترین تیم بیست‌وسومین دوره لیگ برتر قلمداد می‌کنند، تأکید کرد: اگر پرسپولیس قهرمان شد یا استقلال نایب قهرمان، دلیلش این بود که تیم‌های دیگر با آنها فاصله داشتند. خیلی‌ از تیم‌ها از جمله سپاهان، تراکتور، فولاد و چند تیم دیگر نتوانستند در این فصل وضعیت خوبی داشته باشند و فکر می‌کنم نتیجه گرفتن پرسپولیس و استقلال به این خاطر بود که تیم‌های دیگر وضعیت خوبی نداشتند.

پیشکسوت فوتبال ایران راجع به نتایج خوب ملوان با مهدی تارتار هم به تسنیم گفت: تارتار خیلی خوب نتیجه گرفت و مردم انزلی بابت عملکرد ملوان بسیار خوشحال هستند. هر چند هفته‌های آخر دلچسب نبود، ولی ملوان در مجموع عملکرد خوبی داشت.

احمدزاده درباره بحث ماندن یا جدایی مهدی تارتار یادآور شد: طبیعتاً باید برای فصل آینده شرایط مالی را هم در نظر گرفت، چون به هر حال مهدی تارتار به‌عنوان یک مربی موفق در فصل گذشته، رقم‌های بزرگ در تیم‌های دیگر را هم در نظر می‌گیرد. بدون شک اگر از لحاظ مالی شرایط مناسبی در ملوان حاکم نباشد تارتار از این تیم جدا خواهد شد. تارتار فصل گذشته عملکرد خوبی داشت و طبیعتاً باشگاه هم برای حفظ این مربی، باید او را راضی کند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها