|

این ستاره ها از استقلال رفتنی شدند؟

جواد نکونام برای فصل جدید قصد دارد تیمش را نوسازی کند. در همین زمینه گمانه‌زنی‌ها در مورد لیست خروجی و ورودی استقلال کم نیست.

لینک کوتاه کپی شد

استقلال در اولین فصل همکاری با جواد نکونام در جایگاه دوم لیگ برتر ایستاد. البته تا سه هفته مانده به پایان لیگ، استقلال صدرنشین بود و بسیاری از کارشناسان بر این عقیده هستند که اظهارنظر‌های بیش از حد جواد نکونام قهرمانی را از آبی‌پوشان گرفت.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ایسنا؛ حالا نکونام برای فصل جدید قصد دارد تیمش را نوسازی کند. در همین زمینه گمانه‌زنی‌ها در مورد لیست خروجی و ورودی استقلال کم نیست.

به نظر می‌رسد محمدحسین زواری، پیمان بابایی، جعفر سلمانی، امید حامدی‌فر، میلاد فخرالدینی، آرمان رمضانی و رضا میرزایی در لیست خروجی آبی‌ها جای گرفتند. نفراتی که بیشتر آن‌ها فرصت بازی کمی در فصل بیست و سوم لیگ داشتند و حضورشان در این لیست جای تعجب ندارد.

در این میان فخرالدینی که در نیم فصل گذشته با توجه به مصدومیت یامگا به تیم آمد نتوانست نقطه نظر کادر فنی استقلال را جلب کند.

رضا میرزایی هم بعد از مصدومیت رباط صلیبی با وجود طی شدن دوره درمانی نتوانست رضایت کادر فنی را جلب کند.

در کنار این نفرات، مهدی مهدی‌پور هم که فصل گذشته با مصدومیت رباط صلیبی مواجه شد با توجه به روند درمان مصدومیتش حداقل تا نیم فصل از لیست استقلال خارج شد. تا در همان مقطع درباره او تصمیم گیری شود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها