|

چرا مسئولان استقلال قرارداد فوق ستاره تیم را تمدید نمی کنند؟

ستاره فرانسوی استقلال اگرچه علاقه‌مند به تمدید قراردادش است اما مسئولان این باشگاه هنوز اقدامی در این خصوص نداشتند.

لینک کوتاه کپی شد

کوین یامگا به دلیل مصدومیتی که از ناحیه چشم نصیبش شد، مدت زیادی دور از میادین مانده است. این بازیکن فرانسوی و محبوب استقلالی‌ها همچنان روند درمانی خود را پشت سر می‌گذارد و امیدوار است هرچه زودتر به میادین برگردد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ درباره او طی روزهای گذشته شایعات زیادی مطرح شد اما او خودش بارها اعلام کرد که بینایی‌اش را به زودی به دست می‌آورد. حتی روز گذشته تصاویری از تمرین خودش در فرانسه را در حالی که چشم‌بند و عینک نداشت منتشر کرد.

یامگا در پست‌های فضای مجازی خود بارها اعلام کرده که دوست دارد به کارش در استقلال ادامه بدهد، اما قرارداد او تمام شده و هنوز اقدامی از سوی استقلالی‌ها برای تمدید صورت نگرفته است.

دلیل اصلی‌ای که باعث شده یامگا هنوز پیغامی از سوی استقلالی‌ها مبنی بر تمدید قرارداد دریافت نکند، وضعیت آسیب‌دیدگی‌اش است.

مسئولان استقلال اعتقاد دارند که یامگا باید به ایران بیاید و معاینه پزشکی از او صورت بگیرد تا در صورت نداشتن مشکل از طرف او و کامل بودن بینایی‌اش قراردادش تمدید شود. به عبارت بهتر تمدید قرارداد یامگا منوط به تست پزشکی از او است و باید دید این بازیکن چه شرایطی پیدا خواهد کرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها