|

آخرین خبر از تمدید قرارداد اوسمار با پرسپولیس

اوسمار فعلا پاسخی به سران پرسپولیس نداده است.

لینک کوتاه کپی شد

با پایان فصل و قهرمانی که اوسمار ویرا برای پرسپولیس به ارمغان آورد، مدیران پرسپولیس پروسه تمدید قرارداد با او را شروع کردند و امیدوار هستند قرارداد مرد برزیلی به زودی تمدید شود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ البته پروسه تمدید قرارداد با اوسمار ویرا چند هفته پیش از پایان فصل شروع شده بود ولی این مربی برزیلی به مدیران پرسپولیس اعلام کرده بود برای آنکه تمرکزش از دست نرود، تا پایان فصل صبر کنند و بعد مذاکرات شکل بگیرد. حالا هم همانطور که در جریان هستید تمدید قرارداد اوسمار ویرا با پرسپولیس به دلیل شرایط همسرش که به گفته خودش حال خوشی ندارد، کمی پیچیده شده است.

البته برخی دیگر مدعی هستند اوسمار ویرا منتظر است تا شاید پیشنهادهای بهتری دریافت و ادامه دوران سرمربیگری خود را در تیم دیگری سپری کند.

حالا پیگیری های رسانه طرفداری نشان می دهد بحث تمدید قرارداد اوسمار ویرا با پرسپولیس همچنان نامشخص است. ویرا قرار بوده تا شب گذشته جواب نهایی خود را به مدیران پرسپولیس بدهد که فعلا پاسخی نداده و مدیران پرسپولیس هم در تماس دوباره با اوسمار ویرا ناکام بودند.

همین موضوع نگرانی هایی را ایجاد کرده ولی مدیران پرسپولیس در صورت جدایی اوسمار ویرا قصد دارد خیلی سریع مذاکره با دیگر گزینه ها را پیش ببرد تا در فصل نقل و انتقالات با مشکلی روبرو نشود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها