|

چند داور لیگ برتری هم از قضاوت محروم می‌شوند؟

در پی احضار افشاریان، رئیس کمیته داوران به دادگاه پرونده مبارزه با فساد در فوتبال در فضای مجازی شایعه شده چند داور در مظان اتهام قرار دارند.

لینک کوتاه کپی شد

به تازگی پرونده مبارزه با فساد در فوتبال در کرمان تشکیل شده است. سکه‌های اهدا شده از سوی باشگاه مس رفسنجان در سال صعود این تیم به لیگ برتر به رئیس کمیته داوران، رئیس کمیته مسابقات و مسئول برگزاری بازی‌های لیگ یک و هم چنین یکی از سردبیران ورزشی موجب برکناری مدیران فوتبالی شده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از افکارنیوز؛ در پی احضار یکی از این مدیران به زندان در فضای مجازی شایعه شده است که نام چند داور نیز به میان آمده است که این داوران در بازی‌های فصل آینده قضاوت نخواهند داشت.

بر اساس خبرهای رسیده و موثق از ساختمان سئول ارکان قضایی فدراسیون فوتبال خطاب به دادگاه اعلام کرده‌اند؛ نهایت همکاری را در زمینه مبارزه با فساد در فوتبال خواهند داشت. قرار بر این شد هر کسی از خانواده فدراسیون فوتبال تخلفش از سوی دادگاه احراز شد، سمت اجرایی‌اش را از دست دهد تا دادگاه با خیال راحت به تخلفات وی رسیدگی کند.

همچنین قرار شده بعد از رسیدگی دادگاه به تخلفات کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال هم به تخلفات خاطیان رسیدگی کند. این احکام قرار است برای کنفدراسیون فوتبال آسیا هم ارسال شود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها