|

گلر استقلال به دنبال جدایی از استقلال

محمدرضا خالدآبادی به دنبال جدایی از باشگاه استقلال است.

لینک کوتاه کپی شد

محمدرضا خالدآبادی در هوادار درخشید و رفته‌رفته مشتری‌های زیادی پیدا کرد. در نقل‌وانتقالات لیگ بیست‌وسوم دو باشگاه استقلال و پرسپولیس سراغ ستاره جوان هوادار رفتند و درنهایت خالدآبادی به جمع آبی‌پوشان پیوست تا شاگرد جواد نکونام شد. این اتفاق در حالی رخ داد که در کارنامه خالدآبادی، سابقه حضور در آکادمی پرسپولیس دیده می‌شود.

به گزارش «شایانیوز»  و به نقل از طرفداری؛ خالدآبادی در استقلال نتوانست فرصت بازی زیادی پیدا کند و تنها در دیدار با تراکتور به جای سیدحسین حسینی که محروم شده بود، درون دروازه آبی‌ها قرار گرفت و موفق به ثبت کلین‌شیت هم شد. نیمکت نشینی در استقلال باعث شد خالدآبادی تیم‌ملی امید را هم از دست بدهد و شرایط برای این استعداد ناب فوتبال ایران آنطور که باید پیش نرود.

طبق پیگیری‌های خبرنگار طرفداری مشخص شد محمدرضا خالدآبادی به دنبال جدایی از استقلال است و می‌خواهد به تیمی برود که بیشتر به او فرصت بازی برسد. هر باشگاهی که خواهان خالدآبادی است، باید بند فسخ این بازیکن را پرداخت کند و خلاف شایعات، خالد سرباز هم نیست. خالدآبادی معافیت تحصیلی دارد و فعلا به سربازی نمی‌رود تا تیم خواهان او از این بابت مشکلی نداشته باشد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها