|

کنایه تند پیشکسوت استقلال به پرسپولیسی‌ها

مهدی فنونی‌زاده پیشکسوت استقلال به قهرمانی پرسپولیس در لیگ حمله کرد.

لینک کوتاه کپی شد

مهدی فنونی‌زاده در گفت‌وگو با خبرورزشی در خصوص قهرمانی پرسپولیس در لیگ اظهار داشت: این چه قهرمانی بود، واقعا خودشان خجالت نکشیدند؟ گل آفساید زدند و قهرمان شدند. البته این اولین بار نبود که با گل آفساید برنده شدند و برای چندمین بار بود که با استفاده از اشتباهات داوری امتیاز گرفتند. به خاطر  همین گرفتن جام آفساید را به پرسپولیسی‌ها تبریک می‌گویم، این که جام قهرمانی نبود.

به گزارش «شایانیوز» فنونی‌زاده در ادامه افزود: ای‌کاش فوتبال ما پاک بود و عدالت در آن حرف اول را می‌زد. اگر همه چیز عادلانه پیش می‌رفت، استقلال تیم قهرمان بود.

وی با تمجید از جواد نکونام اظهار داشت: نکونام با هیچی استقلال را به این‌جا رساند. بیشترین امتیازات را گرفت و تیمش هم هیچ سودی که از اشتباهات داوری نبرد، ضرر هم کرد. به نظرم باشگاه باید او را حفظ کند و با تقویت بیشتر یک استقلال آماده را برای فصل بعد بسازد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

  • حبیب ارسالی در

    آقای فنونی زاده چی باید درجوابت گفت حیف که ریشتان سفید هست،،، فقط میتوانم بگویم اگربه قول شما عدالت حرف اول رادرفوتبال میزد تیم استقلال جایگاهی بالاترازهشتم یانهم نداشت ومربی وبازیکنانتان بایستی برای همیشه ازهرنوع فعالیت ورزشی محروم می شدند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها