|

فوری؛ تیم جدید امباپه مشخص شد

امباپه با امضای قرارداد 5 ساله به عنوان بازیکن آزاد راهی رئال شد و اعلام رسمی فردا یا روز سه شنبه خواهد بود.

لینک کوتاه کپی شد

بالاخره پس از سال ها انتظار کیلیان امباپه به رئال پیوست و داستان پر کش و قوس انتقال ستاره فرانسوی به باشگاه مادریدی به اتمام رسید.

به گزارش «شایانیوز»  و به نقل از ورزش سه؛ امباپه با تایید فابریتزیو رومانو رسما قراردادش با رئال را امضا کرده و انتظار می رود فردا یا روز سه شنبه توسط باشگاه رئال مادرید انتقالش رسمی شود. با این حال مراسم معارفه به بعد از یورو 2024 موکول خواهد شد. اگر فرانسه به فینال برسد، احتمالا تا 45 روز دیگر شاهد مراسم تاریخی معارفه او در برنابئو خواهیم بود.

2029480

در هفته‌های گذشته و پس از اینکه ستاره فرانسوی اعلام کرد از پاری سن ژرمن جدا خواهد شد، گمانه‌زنی‌ها و شایعات بسیاری درباره زمان اعلام انتقال از سوی رئال مادرید به وجود آمد.

برخی رسانه‌ها مدعی شده بودند که باشگاه مادریدی قصد دارد انتقال این بازیکن را قبل از مسابقات یورو ۲۰۲۴ اعلام کند اما در نهایت تصمیم بر این شده که همه چیز به بعد از یورو موکول شود.

رئال از سال 2017 به دنبال امباپه بود اما او ترجیح داد موناکو را به مقصد پی اس جی ترک کند. او در سال 2022 چیزی تا پیوستن به رئال فاصله نداشت ولی در پیش بودن جام جهانی قطر و فشار همه جانبه در فرانسه بر روی او، قراردادش را تمدید کرد اما در نهایت ماه فوریه به باشگاه اطلاع داد که تمدیدی در کار نیست و او در پایان فصل جدا خواهد شد. بعد از اخرین بازی فصل نیز او در پیامی ویدیویی رسما از هواداران پاریس خداحافظی کرد.

امباپه حالا وارد باشگاهی می شود که دیشب قهرمانی شماره 15 خود در لیگ قهرمانان را جشن گرفت و امیدوار است سال بعد جام شانزدهم با با درخشش او کسب کنند. امباپه رویایی رسیدن به لیگ قهرمانان را در سر دارد و رئال می تواند برای او بهترین باشگاه ممکن باشد. ستاره ای که از کودکی عاشق رئال و رونالدو بود و بالاخره به آرزویش رسید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها