|

کاپیتان استقلال بهتر از بیرانوند

گلر تیم استقلال به همراه سنگربان تراکتور عنوان برترین گلر لیگ بیست و سوم را به خود اختصاص دادند.

لینک کوتاه کپی شد

با پایان رقابت‌های لیگ بیست‌وسوم فوتبال ایران، تیم پرسپولیس با کسب ۶۸ امتیاز به عنوان قهرمانی رسید و استقلال نیز با ۶۷ امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفت. تیم سپاهان اصفهان نیز با کسب ۵۷ امتیاز به عنوان سوم رسید. پرشورهای تبریزی نیز در این لیگ ۵۴ امتیاز کسب کردند و در جایگاه چهارم قرار گرفتند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ایرنا؛ در پایین جدول نیز تیم صنعت نفت آبادان و پیکان به لیگ آزادگان سقوط کردند تا لیگ ایران از وجود برزیل آبادان و خودروسازان محروم شود.

در این دوره از لیگ سیدحسین حسینی(گلر استقلال) و حسین پورحمیدی(گلر تراکتور) با ۱۸ کلین‌شیت به طور مشترک عنوان برترین دروازه‌بان را از آن خود کردند و علیرضا بیرانوند(دروازه‌بان پرسپولیس) با ۱۳ کلین‌شیت در جایگاه دوم قرار گرفت.

در لیگ بیست و سوم تیم پرسپولیس با ۶۸ امتیاز به رکورد استقلال فرهاد مجیدی رسید. عنوان برترین خط دفاع لیگ به شاگردان جواد نکونام(سرمربی استقلال) با ۱۵ گل خورده رسید و سپاهان نیز با ۵۳ گل زده برترین خط حمله را داشت. استقلال در این دوره از لیگ کمترین باخت را داشت و تیم‌های تراکتور و سپاهان نیز با ۶ تساوی کمترین تساوی را داشتند. برترین تفاضل گل نیز در این دوره به نام تیم پرسولیس با عدد ۲۷ رسید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها