|

حمله بی سابقه پیشکسوت استقلال به فرهاد مجیدی

علی لطیفی پیشکسوت آبی‌ها مجیدی را متهم کرد که تیم استقلال برایش اولویتی ندارد.

لینک کوتاه کپی شد

علی لطیفی در واکنش به استوری فرهاد مجیدی گفت: باید در وهله اول بگویم که من هرگز مخالفتی با حضور فرهاد نداشتم؛ در مواقعی درست است که نسبت به او انتقادی داشته باشم اما در مقطعی دیگر گفتم بهترین انتخاب برای استقلال، فرهاد بوده است. جادوگر هم نیستم که از آینده خبر داشته باشم و فقط نگران بودم فرهاد مجیدی در استقلال نسوزد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از حادثه24؛ لطیفی با اشاره به بدموقع بودن زمان انتشار این استوری عنوان می‌کند: من اگر جای فرهاد بودم این استوری را در چنین شرایطی که استقلال هنوز شانس قهرمانی دارد و بازیکنان و کادرفنی استقلال تحت فشار هستند، منتشر نمی‌کردم اما متاسفانه استقلال هیچ‌وقت در اولویت فرهاد مجیدی نیست.

پیشکسوت استقلال می‌گوید: من از کودکی با فرهاد مجیدی در ارتباط هستم و از او شناخت کافی دارم، متأسفانه از ابتدا هم استقلال در اولویت فرهاد مجیدی نبود؛ چه زمانی که بازی می‌کرد و در چند مقطع که از استقلال جدا شد و به حرف هیچ‌کس گوش نکرد و چه الان که مربی شده است؛ در همه موارد فرهاد ابتدا به نفع خودش فکر می‌کند.

لطیفی در پایان خطاب به فرهاد مجیدی گفت: فرهادجان من و شما، کم یا زیاد با هم دوست هستیم و نان و نمک خوردیم. سال‌هاست که رفت‌وآمد خانوادگی داریم؛ برای مادرت آرزوی سلامتی دارم و روح پدرت شاد باشد. شما بنده را بیشتر از هر کسی می‌شناسی و می‌دانی من اهل سیاه و سفید دیدن آدم‌ها نیستم و هیچ وقت هم وامدار و آدم کسی نبودم که فقط از او تعریف و تمجید کنم؛ خواهش می‌کنم از خودخواهی‌ات کم کن و با حقایق رو به رو شو!

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها