|

اوسمار 11 ستاره پرسپولیس برای بازی نهایی را انتخاب کرد

خلاف اخبار منتشر شده، مدافع گرجستانی پرسپولیس مشکلی برای همراهی تیمش ندارد.

لینک کوتاه کپی شد

هفته پایانی لیگ برتر امروز برگزار خواهد شد و پرسپولیس که مدعی اصلی قهرمانی به حساب می‌آید در تهران میزبان مس رفسنجان است.

به گزارش «شایانیوز»  و به نقل از خبرورزشی؛ سرخ پوشان بدون توجه به نتیجه بازی استقلال می‌توانند با کسب یک برد خانگی قهرمانی خود را در لیگ برتر جشن بگیرند و از عنوان قهرمانی خود دفاع کنند. سعید صادقی وینگر سرخ پوشان تنها غایب بازی مقابل مس خواهد بود و سایر نفرات در اختیار کادرفنی قرار دارند.

طی ساعات گذشته شایعاتی مبنی بر تشدید مصدومیت گولسیانی و غیبت او در بازی امروز به گوش می‌رسید ولی پیگیری‌های ما نشان می‌دهد این بازیکن با وجود دردی که دارد می‌تواند تیمش را در بازی پایانی فصل همراهی کند و مدافع تنومند گرجستانی از ابتدا در ترکیب پرسپولیس قرار خواهد گرفت.با توجه به نتایج خوب پرسپولیس در هفته‌های اخیر، اوسمار برنامه‌ای برای ایجاد تغییر در ترکیب تیمش را ندارد و پرسپولیس با همان ترکیب قبلی به مصاف مس رفسنجان خواهد رفت.

به این ترتیب پرسپولیس با ترکیب زیر در هفته آخر به میدان خواهد رفت:

علیرضا بیرانوند، دانیال اسماعیلی‌فر، محمد حسین کنعانی زادگان، گئورگی گولسیانی، عبدالکریم حسن، مسعود ریگی، سروش رفیعی، مهدی ترابی، امید عالیشاه، اوستون اورونوف و عیسی آل‌کثیر به مصاف حریف امروزش خواهد رفت.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها