|

یک ایرانی بهترین بازیکن فوتسال جهان شد

سالار آقاپور، ستاره تیم‌ملی فوتسال از نگاه کارشناسان فوتسال پلنت، معتبرترین رسانه فوتسال به عنوان پسرطلایی شناخته شد.

لینک کوتاه کپی شد

فوتسال پلنت که هر ساله از ستاره‌های سال دنیا رونمایی می‌کند و با محفل کارشناسانه بهترین بازیکن را برمی‌گزیند، برای اولین بار در تاریخ یکی از جوایز خود را به فوتسالیستی از ایران اختصاص داد.

به گزارش «شایانیوز»  و به نقل از ورزش سه؛ سالار آقاپور ملی‌پوش جوان فوتسال ایران به عنوان بهترین بازیکن جوان فوتسال جهان در سال 2022 شناخته شد.‌

2027440

آقاپور علاوه بر پیروزی در تمامی رقابت‌های ممکن در سطح باشگاهی، با درخشش در مس‌سونگون ورزقان و عملکرد فوق العاده‌اش که قهرمانی لاله‌های نارنجی را به همراه داشت و همان سال بازیکن سال فوتسال ایران را برای وی به ارمغان اورد به عنوان جوان‌ترین لژیونر تاریخ فوتسال ایران به مایورکا پالما قهرمان اروپا پیوست. فصل 2022، برای ستاره با استعداد ایرانی شگفت انگیز سپری شد و یک سال بعد فرصت بازی در بالاترین سطح باشگاهی دنیا یعنی لالیگا (لیگ ناسیونال) با پیراهن پالما را بدست آورد.

آمار پسر طلایی جهان در فصل 2022 معرکه بوده است. او 20 بار دروازه‌ها را فرو ریخت و 15 پاس‌گل را برای هم‌تیمی‌هایش ساخت. عملکرد جادویی سالار، رای مثبت کارشناسان فوتسال پلنت را برانگیخت تا از او به عنوان بهترین جوان جهان رونمایی کنند.

آقاپور پیش‌ترها در سال‌های 2019 و 2020 در صف ده پسر طلایی فوتسال دنیا جای گرفته بود، اما این بار به عنوان بهترین بازیکن لقب گرفته است.

2027441

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها