|

دستور مدیریت باشگاه استقلال بعد از جنجال های اخیر

مدیریت استقلال از اعضای این تیم خواسته دیگرهیچ اظهارنظری درباره مسائل مربوط به داوری نداشته باشند.

لینک کوتاه کپی شد

بعد از تساوی استقلال مقابل نساجی و از دست رفتن صدرجدول لیگ برتر ، اعضای تیم آبی‌پوش پایتخت اظهارنظرهای تند و پرتعدادی را علیه مسائل مربوط به داوری و برخی ارکان فدراسیون فوتبال برزبان آوردند.

به گزارش «شایانیوز»  و به نقل از ورزش سه؛ صحبت‌های جواد نکونام و برخی از بازیکنان و اعضای کادرفنی استقلال بازتاب گسترده‌ای در فضای فوتبال داشته است. با وجود دعوت جواد نکونام به کمیته انضباطی، سازمان لیگ نیز نامه‌ تندی را علیه استقلالی‌ها به کمیته انضباطی نوشت و حالا همه در انتظار حکمی هستند که علیه آبی‌ها صادر می‌شود.

در چنین شرایطی مدیریت استقلال از ارکان این باشگاه خواسته دیگر هیچ اظهارنظری علیه فدراسیون و داوری نداشته باشند. مدیریت استقلال از کادرفنی و بازیکنان درخواست کرد که تمرکز خود را روی دو بازی آینده بگذارند و از صحبت های شائبه برانگیز پرهیز کنند تا آرامش تیم برهم نخورد و آنها هم بتوانند از منظر حقوقی ماجرا را پیگیری کنند.

فرشید سمیعی سرپرست مدیرعاملی استقلال خودش یک حقوقدان است و در گذشته نیز به عنوان مسئول حقوقی استقلال فعالیت کرده؛ او پرونده های مفتوح شده علیه استقلالی‌ها را پیگیری می‌کند و باید دید چه اتفاقاتی را در آینده شاهد هستیم.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها