|

صحبت های جنجالی پورموسوی: همه دیدند چه بر سر ما آورند تا بازنده بشویم!؟

سرمربی استقلال خوزستان ساعاتی پس از شکست تلخ مقابل پرسپولیس واکنش جالبی به این اتفاق داشت.

لینک کوتاه کپی شد

استقلال خوزستان در یک نمایش جسورانه توانست در استادیوم آزادی با سه گل از پرسپولیس پیش بیفتد اما در نهایت اخراج تورس و 10 نفره شدن این تیم باعث شد تا آنها کامبک عجیبی را متحمل شوند.

به گزارش «شایانیوز»  و به نقل از ورزش سه؛ این در حالیست که پورموسوی اکنون ساعاتی بعد از این بازی همانند دیگر اعضای تیمش نسبت به عملکرد داوری نیز معترض است. سرمربی استقلال خوزستان که توانسته فصل گذشته این تیم را بعد از چند فصل حضور در لیگ آزادگان، به لیگ برتر بیاورد، اکنون شرایط سختی را برای بقا دنبال می‌کند. تیم او باید طی دو بازی آتی‌اش برابر مس رفسنجان و هوادار تهران به نتیجه دلخواه دست یابد و امیدوار به ناکامی دیگر رقبا باشد تا سهمیه بقا را حفظ کند.

پورموسوی با انتشار تصویری از دقیقه 52 دیدار تیمش مقابل پرسپولیس و در شرایطی که آنها با سه گل از حریف پیش بودند، نسبت به تصمیم داوری در صحنه فرار جواد آقایی پور و تک به تک شدن این مهاجم با بیرانوند که با خطای نعمتی پشت محوطه جریمه همراه شد، انتقاد دارد و مدعی است شجاعت داور می‌توانست شرایط سخت‌تری را برای حریف در موقعیت عقب ماندگی سه گله شکل دهد.

سرمربی استقلال خوزستان در این خصوص نوشته: خدایا به فریادمان برس.اگر دیشب بازی رو واگذار کردیم اما سرمان بالاست؛  همه دیدند چه بر سر ما آورند تا بازنده بشویم!؟ بعضی ها روی زمین انگار کور شده اند!؟ هفته به هفته حق‌مان را خورده‌اند.چشم‌های‌شان را روی واقعیت‌ها بسته‌اند، مگر می‌شود این همه اشتباهات داوری علیه تیم ما سهوی باشد؟

پورموسوی با انتقاد نسبت به داوران در این فصل گفته: خیلی از این داوران عزیز باید جواب پس بدهند، آنان را به خدا واگذار می‌کنیم چون با سرنوشت نه یک تیم بلکه با سرنوشت یک استان بازی می‌کنند. این اشتباهات و رفتارها علیه تیم ما فقط و فقط بخاطر پاکی و شرافت‌مان می‌باشد. با افتخار اعلام می‌کنیم تحت هیچ شرایطی باج نمی‌دهیم چون خدا با ماست.  إِنَّ مَعَ العُسرِ یُسرًا.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها