|

توافق پرسپولیس با بمب نقل و انتقالات؟!

بزرگ‌ترهای پرسپولیس پیشنهاد کرده‌اند در صورت نیاز به خرید مدافع راست، گزینه مناسب‌تری نسبت به رامین رضاییان در دسترس است.

لینک کوتاه کپی شد

رامین رضاییان در مصاحبه‌ای عجیب پس از بازی با ملوان انزلی، گفت: وقتی در بازی با پرسپولیس در استادیوم اتفاقی افتاد، عده‌ای پشت دروازه بودند و من می‌دانم از کجا و از چه لیدری این اتفاق افتاد. بعد از بازی مصاحبه کردم و خیلی از طرفداران سپاهان گفتند برای مصاحبه و این چیزها… من اگر آن حرف را زدم هیچ وقت ۲۰۰ نفر را در یک استادیوم ۶۰، ۷۰هزار نفری به چشم هواداران ۳۰، ۴۰میلیون پرسپولیسی نمی‌بینم.

به گزارش «شایانیوز»  و به نقل از اندیشه نو؛ در هفته‌های اخیر و به ویژه پس از مصاحبه تلویزیونی اوسمار ویرا و ابراز علاقه سرمربی پرسپولیس به سبک بازی رامین رضاییان، اخبار متنوعی در خصوص بازگشت احتمالی این بازیکن ملی‌پوش به جمع قرمزها منتشر شد. این در حالی است که بازیکنان بزرگ‌تر و باتجربه پرسپولیس صادق محرمی را پیشنهاد کرده‌اند.
 

محرمی دوران بسیار موفقی در پرسپولیس داشت و پس از درخشش در این تیم راهی دیناموزاگرب کرواسی شد اما قراردادش به پایان رسیده و می‌تواند به عنوان بازیکن آزاد به تیم سابقش بازگردد.

صادق محرمی که در تیم ملی رباط صلیبی پاره کرد، می‌تواند از اواخر تابستان پابه‌توپ شده و بازی کند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها