|

اورونوف و پرسپولیس این اتفاق را دوست ندارند

هافبک ازبکستانی تیم پرسپولیس که این روزها به تیتر یک اخبار نقل و انتقالاتی تبدیل شده، قصدی برای پایان کار در این تیم ندارد.

لینک کوتاه کپی شد

طی روزهای اخیر شایعات زیادی درباره احتمال پایان همکاری اوستون اورونوف با پرسپولیس شکل گرفته و از سویی نیز عنوان شده این باشگاه نیز در صورتی که با پیشنهاد مناسبی مواجه شود، بی‌میل نیست تا با دریافت مبلغ رضایت‌نامه شرایط پایان همکاری را فراهم کند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ این موضوعی است که طی روزهای اخیر به عنوان یک خبر نقل و انتقالاتی درباره پرسپولیس و اوستون اورونوف مطرح شده و طی ساعات اخیر شدت گرفته است.

اورونوف بعد از جام ملت‌های آسیا به عنوان یک ستاره و در شرایطی که بحث حضورش در استقلال داغ بود، به پرسپولیس پیوست و خیلی زود توانست با نمایش موفق خود برای هواداران این تیم دلربایی کند.

با این حال اکنون پیگیری‌ها از باشگاه پرسپولیس و همچنین این بازیکن نشان می‌دهد که طرفین هیچ تمایلی به پایان همکاری و جدایی ندارند. اورونوف فصل آتی نیز با پرسپولیس قرارداد دارد و حتی بحث احتمال تمدید آن نیز شکل گرفته است و با این شرایط باید دید برنامه طرفین برای آینده به چه شکل خواهد بود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی