|

درخواست جنجالی ساپینتو از مدیر سابق استقلال

بیژن طاهری مدیر سابق تیم استقلال: ساپینتو از من می خواست علیه استقلال در فیفا شهادت بدهم که این مساله را قبول نکردم.

لینک کوتاه کپی شد

سرمربی خوبی به نام رضا مرتضی زاده داشتیم که مربی بسیار فنی و با دانش است و از سویی دیگر بازیکنان مستعدی هم در کویر مقوا حضور داشتند. روز سه شنبه تا لحظات آخر ممکن بود ما به جای صعود مستقیم به لیگ یک به پلی آف صعود برویم و کارمان سخت تر می شد که با تعویض های خوب سرمربی مستقیم به لیگ یک صعود کردیم.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبر ورزشی؛ وی در مورد میزان تفاوت دستمزد بازیکنان لیگ برتری با لیگ دسته دوم گفت: تفاوت بسیار زیاد است. در لیگ دسته دوم بازیکنان خوب ومستعد و توانایی حضور دارند اما رقم دستمزد برخی از آنها به حدود 200 میلیون تومان می رسد و شاید گران ترین بازیکنان لیگ دسته دوم نهایتا دستمزدی در حدود 900 میلیون دریافت کنند که آن هم برای بهترین هاست.

مدیر سابق تیم استقلال در مورد قهرمانی ساپینتو با آپوئل در لیگ قبرس گفت: گاهی با ساپینتو ارتباط دارم و بعد از این که قهرمان لیگ قبرس شد از طریق واتس آپ به رسم ادب بهش تبریک گفتم هرچند او هنوزم از من دلخور است! ساپینتو بعد از جدایی از استقلال ظاهرا طلبی از باشگاه داشت و از من خواست که علیه استقلال در فیفا شهادت بدهم که به او گفتم هرگز چنین کاری نمی کنم و او از من دلخور شد ولی من گفتم استقلال را دوست دارم. با این حال بعد از قهرمانی اش به او تبریک گفتم او البته کمی به خاطر این ماجرا با من سرسنگین بود!

طاهری در مورد وضعیت لیگ برتر این فصل گفت: استقلال و پرسپولیس شانه به شانه هم در حال حرکت هستند و همان فوتبال دو قطبی سابق را شاهدیم فوتبالی که باعث می شد هیجان زیادی هم در فوتبال به وجود بیاید. دلم می خواهد استقلال قهرمان لیگ برتر شود زیرا بازیکنان این تیم با تمام وجود برای قهرمانی تلاش می کنند. هوادار استقلال تا دقیقه 96 ورزشگاه را ترک نمی کند و می ماند و تشویق می کند تا تیم محبوبش گل بزند و بازیکنان هم گل پیروزی بخش را می زنند این ها همگی قشنگ است. برای استقلال آرزوی موفقیت می کنم.وی در مورد دلیل حذف استقلال و پرسپولیس از جام حذفی، گفت: جام حذفی با لیگ قابل مقایسه نیست و با یک باخت همه چیز تغییر می کند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها