|

صحبت های تند دروازه بان سابق استقلال در مورد رضا درویش

پرویز برومند اعتقاد دارد استقلال همین الان هم به مقام قهرمانی لیگ برتر رسیده است.

لینک کوتاه کپی شد

پرویز برومند سنگربان پیشین استقلال در گفت‌وگو با خبرورزشی در خصوص بازی فردای تیمش مقابل فولاد اظهار داشت: شرایط فولاد در جدول بازی را سخت‌تر کرده و استقلال دیدار آسانی مقابل فولاد ندارد اما به هر حال تیم ما برای قهرمانی به برد در این بازی نیاز دارد و امیدوارم با ارائه یک بازی خوب به برتری برسیم.

به گزارش «شایانیوز» برومند در خصوص اظهارات رضا درویش علیه هاشمی‌نسب گفت: من برای درویش احترام قائلم اما کسی که این حرف‌ها را در مورد هاشمی‌نسب زده احتمالا خودش مشکل دارد که با این چیزها آشنا است. هاشمی‌نسب آدم کار درستی است و نمی‌توان به او ایراد گرفت.

وی با حمایت از دروازه‌بان‌های استقلال گفت:در بازی با تراکتور خالد آبادی عملکرد خیلی خوبی داشت و در بقیه بازی‌ها هم حسینی روند رو به رشد خود را ادامه داده است. من از هر دو دروازه‌بان‌های استقلال ممنونم و مطمئنم حسینی با این روندی که در پیش گرفته به سنگربان اول تیم ملی تبدیل می‌شود.

برومند در خصوص شانس قهرمانی استقلال در لیگ اعلام کرد: خیلی دوست دارم استقلال قهرمان شود. البته به نظر من با توجه به بضاعتی که استقلال در لیگ داشته، همین الان هم بچه‌ها جان فشانی کرده و قهرمان هستند و ما به دلیل صدر نشینی در شرایط سخت آن‌ها را الان هم قهرمان می‌دانیم و برای ما چیزی از یک قهرمان کم تر ندارند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها