|

ادعای فوق جنجالی پرسپولیس علیه استقلال!

پرسپولیس با انتشار یک ویدیو عجیب مدعی اشتباهات داوری به سود استقلال شد.

لینک کوتاه کپی شد

یک روز پس از صحبت‌های مربی استقلال و دستیار جواد نکونام در مورد اشتباهات داوری و ادعای برخورداری پرسپولیس از ۱۴ امتیاز با این اشتباه، باشگاه پرسپولیس با انتشار یک ویدیو پاسخ همتای آبی‌پوش را داد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ در این ویدیو که باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارد بر اساس نظر کارشناسان تهیه شده، صحنه‌های مشکوک چندین بازی از جمله دیدار استقلال با ملوان، آلومینیوم، شمس‌آذر، استقلال خوزستان، پیکان، سپاهان و… وجود دارد.

باشگاه پرسپولیس در این ویدیو به نظرات کارشناسان فوتبال برتر استناد کرده و با نتیجه‌گیری از آن برخی از امتیازات کسب شده توسط استقلال را زیر سوال برده است.

در پایان این ویدیو پرسپولیس ادعا کرده که استقلال ۱۸ امتیاز را با اشتباهات داوری به دست آورده که یک ادعای مهم و بزرگ علیه صدرنشینی استقلال محسوب می‌شود.

این اولین باری نیست که پرسپولیس و استقلال یکدیگر را در این زمینه متهم می‌کنند اما باتوجه به نزدیکی به پایان فصل و همچنین نظارت بیشتر سازمان لیگ، شاید این بار ادعای طرفین علیه یکدیگر برایشان تبعات هم داشته باشد.

حالا همه منتظر باید امروز استقلال با فولاد خواهند بود، جایی که شاید هر نتیجه غیر از برد استقلال، با واکنش شدید کادرفنی آبی‌ها مواجه شود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی