|

بارسلونا رقم فروش کاپیتانش را مشخص کرد

بارسلونا آرائوخو را تنها در یک صورت می‌فروشد، با دریافت پیشنهادی 100 میلیون یورویی.

لینک کوتاه کپی شد

دیدار برگشت بارسلونا مقابل پاری سن ژرمن در ‌ورزشگاه المپیک مونتجوئیک بازی‌ای بود که به نظر می‌رسد سرنوشت ‌رونالد آرائوخو را تغییر خواهد داد. ‌

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ مدافع اروگوئه‌ای با خطایی غیرلازم از زمین اخراج شد تا بارسای 10 ‌نفره که پیش از آن عملکرد خوبی مقابل پی‌اس‌جی داشت در نهایت ‌با باختی سنگین زمین و لیگ قهرمانان اروپا را ترک کند. آرائوخو بعد از ‌آن مسابقه با موجی سنگین از انتقادها مواجه شد و حتی ایلکای ‌گوندوگان هم به صراحت از او انتقاد کرد.‌ حالا گفته می‌شود بارسا با فروش این بازیکن مشکلی ندارد اما نه به هر قیمتی.

2011720

بارسلونا این روزها غرق در برنامه‌ریزی برای فصل آینده است. یکی از کارهایی که باشگاه کاتالان باید انجام دهد، فروش بازیکن برای خریدهای جدید است. با توجه به ترافیک در خط دفاعی، جدایی رونالد آرائوخو امکان‌پذیر است.

طبق گزارش اسپورت، این بازیکن اروگوئه‌ای بیشترین پیشنهاد را در میان بازیکنان بارسا دارد. بارسلونا ولی هنوز هیچ حرکتی انجام نداده اما امیدوار است که در آینده نزدیک مذاکرات جدی و رسمی شوند. بارسا برای فروش آرائوخو رقمی در حدود 100 میلیون یورو می‌خواهد و بایرن مونیخ نیز بهترین موقعیت را برای جذب او دارد. اسپورت نوشته که حتی اولین پیشنهاد رسمی بایرن نیز به باشگاه رسیده اما گویا با رقم مدنظر بارسا اختلاف دارد. باید دید در هفته‌های بعد چه رخ خواهد داد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی