|

العین بازی برده را واگذار کرد!

تیم یوکوهاما موفق شد در بازی رفت از فینال رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، از سد العین عبور کند.

لینک کوتاه کپی شد

دیدار رفت فینال رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در استادیوم نیسان برگزار شد که طی آن، یوکوهاما توانست بازی یک بر صفر باخته را با پیروزی دو بر یک عوض کند و برای مسابقه برگشت، در شرایط مطلوبی قرار داشته باشد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ العین در دقیقه دوازدهم به گل نخست رسید. پرتاب اوت بندر الاحبابی به سفیان رحیمی رسید و او توپ را جلوتر از خودش انداخت. در شرایطی که ادواردو مدافع برزیلی یوکوهاما کاملا جلوتر از رحیمی بود، اما ستاره مراکشی با یک استارت دیدنی از ادواردو پیش افتاد و با ورود به درون محوطه جریمه، ضربه‌اش را نیز زد که توپ او را گلر میزبان دفع کرد ولی در ریباند به محمد البلوشی رسید و این بازیکن نیز دروازه را باز کرد تا شاگردان هرنان کرسپو از حریف پیش بیفتند.

2020591

در دقیقه 25 تیم میزبان تا آستانه گلزنی پیش رفت. روی اشتباه مدافعان العین، توپ به آساهی اوئناکا رسید که شوت فنی و بغل پای این بازیکن با واکنش تماشایی خالد عیسی راهی کرنر شد. روی ضربه کرنر ارسالی، توپ در تیر دوم به کاتسویا ناگاتا رسید که شوت محکم این بازیکن در بین راه به خالد هاشمی برخورد کرد و در ادامه خالد عیسی به صورت اتفاقی موفق به مهار توپ شد.

العین در دقیقه 30 و روی اشتباه عجیب و مرگبار سنگربان یوکوهاما به گل رسید. روی یک پاس در عمق، متئوس پالاسیوس در موقعیت تک به تک قرار گرفت که ضربه او با عبور از میان پاهای ویلیام پاپ به گل دوم نماینده امارات تبدیل شد، ولی پس از بازبینی صحنه توسط VAR، این گل به دلیل حضور بازیکن آرژانتینی در آفساید رد شد.

دقایقی بعد یوکوهاما با یک بدشانسی بزرگ دیگر در رسیدن به گل تساوی ناکام بود. پاس یان سانتوس به تاکو کیدا کاپیتان یوکوهاما رسید که ضربه این بازیکن پس از واکنش خوب خالد عیسی، ارتفاع گرفت و به شکل عجیبی روی تیرک افقی دروازه فرود آمد و راهی کرنر شد.

یوکوهاما بالاخره در دقیقه 72 به گل تساوی رسید. روی حرکت یان سانتوس از سمت راست و ارسال دیدنی این بازیکن به روی دروازه، آساهی اوئناکا با یک ضربه سر و به دور از دستان خالد عیسی موفق شد دروازه العین را باز کند تا حساب کار یک بر یک مساوی شود.

2020592

حملات پردامنه شاگردان هری کیول در دقیقه 84 نتیجه داد. ارسال یان سانتوس از سمت راست به روی دروازه با ضربه ریو میایچی همراه شد و توپ در دهانه دروازه با برخورد به زانوی کوتا واتانابه وارد دروازه شد ولی کمک داور به نشانه آفساید، پرچم خود را بالا برد.

پس از بازبینی صحنه مشخص شد که کمک داور بازی دچار اشتباه شده و گل مورد تأیید قرار گرفت و در نهایت نیز یوکوهاما با نتیجه دو بر یک برنده از زمین خارج شد تا این تیم در دور رفت از فینال لیگ قهرمانان آسیا، به پیروزی دست پیدا کند.

مسابقه برگشت روز شنبه پنجم خرداد و در استادیوم هزاع بن زاید برگزار خواهد شد تا تیم پیروز در دو بازی رفت و برگشت، جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی