|

کونسیسائو: رفتارها علیه طارمی عادلانه نبود

سرمربی پورتو در خصوص آخرین حضور مهدی طارمی در استادیوم درگائو به صحبت پرداخت.

لینک کوتاه کپی شد

فردا شب و در دیدار هفته ما قبل پایانی رقابت های لیگ برتر پرتغال، تیم فوتبال پورتو در استادیوم خانگی خود میزبان بوآویشتا خواهد بود. این آخرین بازی مهدی طارمی در دراگائو خواهد بود و او سپس با خداحافظی از هواداران این تیم، راهی اینتر میلان خواهد شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ طی هفته های گذشته، همواره موضوع جدایی مهدی طارمی از پورتو به سوژه مورد بحث سرجیو کونسیسائو در نشست های خبری تبدیل شده است. سرمربی اژدها همواره به حمایت از مهاجم ایرانی پرداخته و او را یک بازیکن حرفه ای معرفی کرده که تا پایان مهلت قراردادش، به وظایفش متعهد است.

امروز نیز و در نشست خبری پیش از بازی با بوآویشتا، سوال پیرامون آخرین حضور مهدی طارمی در استادیوم دراگائو به سوالی از کونسیسائو تبدیل شد و سرمربی پورتو نیز به این پرسش، پاسخ داد.

کونسیسائو گفت: نظر من را می دانید، قبلا در مورد طارمی صحبت کرده بودم. آنچه اغلب تغییر می کند، نحوه انتقال اخبار به خارج از کشور است. تصویری که اغلب به مردم داده می شود، چه به وسیله بازیکن و چه از طریق مربی. من نمی گویم که تقصیر مطبوعات است، اما این چیزی است که در آنجا اتفاق می افتد.

1991620

او ادامه داد: مردم در مواجهه با سناریوهای خاص، کم و بیش عصبانی می شوند و سپس در ورزشگاه اعتراضات خود را بیان می کنند. اما ما باید به عملکرد طارمی نگاه کنیم. تا زمانی که او با پورتو قرارداد دارد و تا زمانی که بازیکنان حرفه ای هستند، من باید به آنها به این شکل نگاه کنم.

سرمربی پورتو اضافه کرد: من هم بازیکن بودم و این شرایط را درک می کنم. من هم حسی نسبت به نارضایتی هواداران بابت جدایی برخی بازیکنان مانند طارمی داشتم ولی این عادلانه نبود. ممکن است بازیکنانی با چهار یا پنج سال قرارداد در اینجا حضور داشته باشند اما در پایان فصل تیم را ترک کنند. این احمقانه بود که بازیکن باکیفیتی مانند طارمی داشته باشم و به این دلیل از او استفاده نکنم.

2014959

او ادامه داد: اگر طارمی رفتاری داشت که به نتیجه می رسیدم مناسب باشگاهی نیست که ما نماینده آن هستیم، مشکلات بیشتری به وجود می آمد. همانطور که امسال این اتفاق افتاد، به ویژه با بازیکنانی که قبلاً نامشان بیشتر بر سر زبانها بوده است. ممکن است این برای برخی از مربیان جدی نباشد اما برای من هست. این بستگی به نحوه برخورد من [با شرایط] دارد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی