|

تماس جواد نکونام با ستاره خارجی تکذیب شد!

خلاف ادعای رسانه عراقی، نکونام با منتظر محمد هیچ تماسی نداشته است.

لینک کوتاه کپی شد

 

صبح امروز خبری در رسانه‌ها منتشر شد مبنی بر اینکه شبکه «السومریه» عراق مدعی شده که جواد نکونام برای فصل بعد با منتظر محمد، ستاره عراقی آبی‌ها که به صورت قرضی در مس رفسنجان توپ می‌زند، تماس گرفته است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ این شبکه مدعی شده جواد نکونام در تماس تلفنی با منتظر محمد 22 ساله، او را بازیکن مهمی در برنامه‌های فصل آتی خود دانست و در پایان، صعود او به همراه تیم ملی زیر 23 ساله‌های عراق به المپیک 2024 را تبریک گفته است.

اما پیگیری‌ها نشان می‌دهد که خبر رسانه عراقی صحت ندارد و نکونام هیچ مکالمه‌ای با منتظر محمد نداشته است و طبیعتا درخصوص فصل بعد نیز قول و قراری میان این دو صورت نگرفته است. طبق پیگیری‌ها، نکونام تاکنون هیچ لیست خریدی نیز به مدیران باشگاه تحویل نداده و تمام تمرکز تیم و کادرفنی، روی هفته‌های پایانی لیگ است تا آبی پوشان بتوانند به رقابت خود در کورس قهرمانی ادامه دهند.

علی‌رغم اینکه استقلال برای فصل بعد جای خالی زیادی در لیست خود خواهد داشت، اما نکونام پیش از این نیز اعلام کرده بود اگر بخواهد لیستی برای فصل بعد به مدیران بدهد، اولویت او تمدید با بازیکنانی است که در این فصل پرحاشیه، تا پای جان برای تیم جنگیدند.

در نتیجه باید گفت که نکونام نه تنها هیچ تماسی با منتظر محمد نداشته بلکه او لیست خریدی هم برای فصل بعد تهیه نکرده است و تمام هم و غم آبی‌ها، روی چهار هفته پایانی لیگ برتر است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی