|

واکنش نیکبخت به برکناری علی خطیر از استقلال

علیرضا نیکبخت واحدی: فاصله یک امتیازی بین استقلال و پرسپولیس باعث افزایش جذابیت دیدارهای این دو تیم در هفته‌های پایانی شده است.

لینک کوتاه کپی شد

بازی‌های با کیفیتی از دو تیم می‌بینیم و فرقی بین تیم‌های پایین یا بالای جدول نیست.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی؛ همه رقبا با حداکثر انگیزه برابر استقلال و پرسپولیس قرار می‌گیرند. امیدوارم داوران در هفته‌های پایانی دقت بیشتری داشته باشند تا هیچ تیمی متضرر نشود و امیدوارم از فصل آینده بازی‌ها با سیستم کمک داور ویدئویی VAR برگزار شود تا کیفیت داوری‌ها افزایش یابد.

ملی‌پوش سابق فوتبال ایران در مورد افزایش تنش‌ها در میان تماشاگران تیم‌ها و آسیب‌های جسمانی و روحی وارد شده به تمامی تیم‌ها تصریح کرد: اگر قرار بر این است که حرفه‌ای برخورد کنیم باید در تمامی موارد به این شکل رفتار کنیم. حرفه‌ای بودن که فقط شامل پول و مسائل مالی نیست. باید از بُعد فرهنگی موضوع تماشاگران حل شود. نمی‌توان اجازه داد تا شاهد توهین و پرتاب اشیای تماشاگران دو تیم به سوی همدیگر باشیم. مردم ایران با فرهنگ هستند ولی عده‌ای وجود دارند که برای شیطنت و مسائل غیرفوتبالی به ورزشگاه می‌آیند و چنین افرادی باید شناسایی شوند تا با محرومیت آنها فضای ورزشگاه‌ها سالم شود. مثل تماشاگران لیزراندازی به یک اپیدمی در ورزشگاه‌های مختلف تبدیل شده یا پیرمردی که تماشاگر سپاهان بود و الفاظ نادرستی به کار برد که منجر به محرومیت ۱۰ ساله‌اش از حضور در ورزشگاه‌ها شد.

وی خاطرنشان کرد: فرهنگ سازی باید در خصوص تماشاگران آقا و خانم فوتبال ما اجرایی و بدون نگاه جنسیتی شود. حضور خانم‌ها در ورزشگاه‌ها اتفاق جدیدی است و بانوانی که به ورزشگاه‌ها می‌آیند تحت تأثیر جو ورزشگاه قرار می‌گیرند. خانم‌های تماشاگر فوتبال ما آن قدر با شخصیت هستند که نخواهند از الفاظ زشت و نامناسب استفاده کنند و چنین الفاظی را بر زبان آورند. امیدواریم دیگر شهد اتفاقاتی از این دست نباشیم و حرمت‌ها در فوتبال ما حفظ شود، چون جایگاه خانم‌ها در کشور ما بسیار بالا است. 

نیکبخت واحدی در مورد برکناری مدیرعامل استقلال و تغییرات مدیریتی متعددی که در سال‌های اخیر در این باشگاه رخ داده است عنوان کرد: امیدوارم مدیرعاملی برای استقلال منصوب شود که بتواند به بهترین شکل مدیریت باشگاه را پیش ببرد. هلدینگ خلیج فارس که مالک جدید باشگاه استقلال است یا ۶ بانکی که مالکیت باشگاه پرسپولیس را بر عهده گرفته، برای رفع مشکلات مالی و مدیریتی این دو باشگاه آمده‌اند.امیدوارم آنها مدیرانی را منصوب کنند که مدیریت ورزشی خوانده‌اند نه اینکه مدیر تجاری باشند و به فکر درآمدزایی باشند. امیدوارم فصل آینده فصلی باشد که به سمت حرفه‌ای شدن پیش برویم. ما مدیران ورزشی داریم که می‌توانند به باشگاه استقلال کمک کنند. خیلی از مدیران می توانند به فوتبال کشور کمک کنند مثل محمد دادکان که با ایده‌های خوب خود باعث شدند تا استقلال و پرسپولیس صاحب ساختمان شوند.  

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی