|

این ستاره می خواهد به بارسلونا برگردد

رویای ژاوی سیمونز بازگشت به بارسا است، جایی که به آن تعلق دارد.

لینک کوتاه کپی شد

ژاوی سیمونز، هافبک جوان و بااستعداد پاری سن ژرمن که به صورت قرضی در لایپزیش بازی می‌کند، تمایل زیادی برای بازگشت به بارسلونا دارد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ پس از 4 سال دوری، سیمونز می‌خواهد دوران درخشانی را در بارسا، جایی که از نونهالی در آن پرورش یافته آغاز کند. در قرارداد سیمونز با پاری سن ژرمن بندی وجود دارد که به او اجازه می‌دهد باشگاهی را که دوست دارد به صورت قرضی پیراهن آن را بپوشد، خودش انتخاب کند و این ستاره 21 ساله هلندی با تمام وجود، خواهان بازگشت به جمع آبی‌واناری‌ها است.

جالب این‌جا است که پدر ژاوی سیمونز، به خاطر علاقه شدید به ژاوی هرناندز، اسطوره و سرمربی بارسلونا، نام فرزندش را ژاوی گذاشت. حال به نظر می‌رسد این عشق و علاقه از پدر به پسر هم منتقل شده و ژاوی سیمونز در تلاش است به پیراهن رویایی خود برسد.

راه‌حل‌های احتمالی برای انتقال سیمونز به بارسلونا

با وجود موانع پیش‌رو، راه‌هایی برای انتقال سیمونز به بارسلونا وجود دارد. یکی از گزینه‌ها، قرض گرفتن او با بند خرید است. در این حالت، بارسلونا می‌تواند سیمونز را برای یک فصل به صورت قرضی در اختیار داشته باشد و در پایان فصل، با پرداخت مبلغی مشخص، او را به طور دائم به خدمت خود درآورد.

گزینه دیگر، مبادله بازیکن است. بارسلونا می‌تواند یکی از بازیکنان خود را به پاری سن ژرمن پیشنهاد دهد تا بخشی از هزینه انتقال سیمونز را جبران کند.

ژاوی سیمونز 9 سال از عمر خود را در بارسلونا سپری کرد. 

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها