|

یحیی گل محمدی ادعای جنجالی را تکذیب کرد

یحیی شایعات منتشر شده در برخی از رسانه‌ها را تکذیب کرد.

لینک کوتاه کپی شد

بحث بازگشت یحیی گل‌محمدی به لیگ برتر فوتبال ایران، سوژه داغ و مهمی است که در ماه‌های اخیر بارها و بارها، اخبار متفاوتی درخصوص آن منتشر شده است. فولاد نخستین باشگاهی بود که تمایل داشت تا این سرمربی موفق را به‌عنوان جانشین مارتینز معرفی کند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ در شرایطی که فولادی‌ها گام‌های مثبتی برای استخدام گل‌محمدی برداشته بودند، اما برخی مشکلات مانع از حضور او در اهواز شد و در نهایت نیز مدیران این باشگاه با عبدالله ویسی به توافق رسیدند . پس از آن بود که پای تراکتور به ماجرا باز شد و اما این‌بار، همه چیز به شکل متفاوت‌تری پیش رفت.

تراکتور با خود گل‌محمدی به توافق رسید و برخی موانع باعث شد تا حمید مطهری به‌عنوان سرمربی روی نیمکت این تیم بنشیند و تا زمانی‌که مشکلات یحیی حل شود، این مطهری باشد که وظیفه هدایت تیم را برعهده گرفته و تمامی مسائل فنی زیر نظر او انجام گیرد.

اما روز گذشته بود که یکی از خبرگزاری‌ها مدعی شد علت عدم حضور گل‌محمدی در تراکتور، امضا نکردن تعهدنامه‌ای از سوی سرمربی سابق پرسپولیس است . موضوعی که اکنون یحیی در گفت‌وگو با آنا رد کرده است.

گل‌محمدی در این گفت‌وگوی کوتاه اعلام کرده است: متاسفانه این خبر را در برخی رسانه‌ها دیدم اما درست نیست . اصلا بحث تعهد در کار نیست. از رسانه‌ها خواهش می‌کنم گمانه‌زنی نکنند چون این حرف و حدیث‌ها اصلا به نفع فوتبال نیست.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی