|

تمجید بی سابقه کاپیتان بایرن از رئال مادرید

یوشوا کیمیش، مدافع بایرن، امیدوار است در بازی نیمه نهایی چمپیونزلیگ برابر رئال مادرید قدرتمند نمایش خوبی داشته باشند.

لینک کوتاه کپی شد

بایرن مونیخ فرداشب در بازی دور رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا میزبان رئال مادرید خواهد بود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ یوشوا کیمیش، مدافع بایرن مونیخ، در نشست خبری قبل از این بازی تایید کرد که آن‌ها از قدرت رئال مادرید باخبر هستند و کامبک آن‌ها در مسابقات گذشته اروپایی تنها به شانس بستگی نداشته است.

کیمیش در نشست خبری پیش از این بازی در مورد بازی‌های کلیدی مقابل رئال مادرید گفت: "دو باشگاه بزرگ مقابل هم قرار خواهند گرفت. رئال بسیار باتجربه است و کیفیت بالایی دارد. آن‌ها شاید مثل بازی مقابل لایپزیش و سیتی تیم بهتر زمین نباشند اما هنوز هم به نتیجه می‌رسند چون به نقاط قوت و کیفیت خود ایمان دارند. پس ما هم باید به نقاط قوت خود نیز ایمان داشته باشیم."

کیمیش درباره انگیزه صعود به فینال ومبلی؟

فینال 2020 بدون تماشاگر بسیار خاص بود، بنابراین می‌خواهیم آن را دوباره با هواداران تجربه کنیم. ما در نیمه نهایی هستیم و شانس زیادی برای صعود به فینال داریم. روی بازی فردا تمرکز کرده‌ایم و می‌خواهیم به نتیجه خوبی برسیم تا در بازی برگشت در موقعیت خوبی باشیم.

کارلو آنچلوتی؟

او همچنان در رئال مادرید بسیار موفق است. تقریباً در هر جایی که بوده، موفق بوده و چند بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شده است. در فصل اول خیلی زیر نظر او بازی نکردم، اما در فصل دوم تقریباً در همه بازی‌ها، بازی کردم. متأسفانه ما در آن زمان به اندازه حال حاضر او در رئال موفق نبودیم.

رئال مادرید؟

زمانی که دو سال پیش قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شدند، تقریباً هر بازی یک کامبک داشتند. شما نمی‌توانید فقط در مورد شانس صحبت کنید. می‌توان گفت که آن‌ها به قدرت خود اعتماد دارند. آن‌ها کیفیت فردی برای شکست دادن هر حریفی را دارند و همیشه برمی‌گردند.

2016307

جمال موسیالا؟

جمال عموماً آدم آرامی است. او هنوز خیلی جوان است اما بازی‌های زیادی را تجربه کرده است. او در خارج از زمین نیز به بلوغ رسیده است. وقتی برای اولین‌بار با ما تمرین کرد، احساس می‌کردید که او یک پسر کوچک است. اکنون می‌توانید ببینید که او یک مرد شده و خارج از زمین هم پیشرفت کرده است.

رویارویی با وینیسیوس جونیور؟

او یکی از بهترین دریبل‌زنان و بازیکنان اروپا در نبرد یک به یک است. دفاع مقابل چنین بازیکنی به تنهایی همیشه سخت است. ما باید به‌عنوان یک تیم خیلی چیزها را از نظر تاکتیکی حل کنیم. او خطرناک و بسیار سریع است‌.

تونی کروس؟

من تونی را از تیم ملی می‌شناسم. او به هر تیمی سطح خاصی از امنیت را با توپ، کنترل و تسلط روی جریان بازی می‌دهد. او دستاوردها و تجربه‌های زیادی دارد. شما همیشه می‌توانید چیزی از او یاد بگیرید چون او در طول سال‌ها تجربه زیادی به دست آورده است.

اولی هوینس گفت توماس توخل نمی‌تواند موجب پیشرفت بازیکنان شود. آیا او باعث پیشرفت تو شده است؟

کیمیش: من این فصل در پست‌های مختلفی بازی کردم که البته به پیشرفت شما به‌عنوان بازیکن کمک می‌کند. در بخش‌های زیادی از فصل، با سبک کمی متفاوت از فوتبال، گاهی اوقات فوتبال هجومی و سریع بازی می‌کردیم. رویکرد او کسب مالکیت و کنترل روی بازی است. توخل با تیم سازگار شد و توانستیم با حریفان روبه‌رو شویم. بنابراین هر بازیکنی توانسته چیزی از او بگیرد.

بازی فردا؟

قطعاً این یک بازی عادی نخواهد بود. نیمه نهایی لیگ قهرمانان همیشه خاص است، حتی بیشتر از آن در برابر رئال مادرید، چون آن‌ها یک باشگاه بزرگ هستند. همه کسانی که از فوتبال لذت می‌برند، می‌خواهند نیمه نهایی بین بایرن و رئال را تماشا کنند. زمان زیادی برای آماده شدن نداشتیم. این مهم است که خوب دفاع کنیم، باید آماده باشیم و توپ را در اختیار داشته باشیم. این در مورد تعادل بین حمله و دفاع، بین پرس از جلو و داشتن شجاعت برای حمله است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی