|

گواردیولا ناراضی از این همه بازی!

گواردیولا اظهارنظر جالبی در کنایه به هفته فشرده منچسترسیتی داشت.

لینک کوتاه کپی شد

پپ گواردیولا، سرمربی منچستر سیتی، به شدت از برنامه ریزی مسئولات فوتبال انگلیس ناراضی است. او بعد از پیروزی مقابل چلسی در بازی نیمه نهایی جام حذفی روز شنبه، صراحتا گفت نمی داند چطور بازیکنانش توانسته اند دوام بیاورند. پپ از فاصله اندک بین بازی با رئال و و سپس چلسی ناراحت بود و انتظار داشت بازی تیمش به روز یکشنبه موکول می شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ سیتی که به دنبال چهارمین عنوان قهرمانی متوالی خود در لیگ است، با یک بازی کمتر و 71 امتیاز در رده سوم قرار دارد و با دو امتیاز کمتر از آرسنال و لیورپول، پنجشنبه باید برابر برایتون قرار بگیرد.

2013252

سیتی، تنها تیم از چهار تیم حاضر در نیمه نهایی جام حذفی است که در وسط هفته بازی می کند. آنها روز شنبه در نیمه نهایی با نتیجه 1-0 مقابل چلسی پیروز شدند و ارلینگ هالند، بهترین گلزن تیم، به دلیل خستگی غایب بود.

گواردیولا درباره بازیکنانش گفت: «به بازیکنانم دو روز استراحت می دهم تا در خانه با خانواده خود بمانند. آنها دو روز در یخچال خواهند ماند تا بعد از یک هفته شلوغ خنک شوند. گفتم سعی کنید استراحت کنید و اصلا به فوتبال فکر نکنید. دو روز برای آماده شدن برای برایتون و سپس بازی ناتینگهام فارست (یکشنبه). این تقویم دیگر برای ما اصلا چیز عجیبی نیست.»

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها