|

بمب خبری برای هواداران استقلال و پرسپولیس

پرسپولیس و استقلال که مالکیت مشترک داشتند به صورت قطعی به کنسرسیومی شامل شش بانک و هلدینگ خلیج فارس واگذار می‌شوند.

لینک کوتاه کپی شد

سرخابی ها که مالکیت مشترک داشتند امروز به صورت قطعی به کنسرسیومی شامل شش بانک و هلدینگ خلیج فارس واگذار می‌شوند تا بتوانند در لیگ قهرمانان آسیا که به لیگ نخبگان آسیا تغییر نام پیدا کرده شرکت کنند.کنفدراسیون فوتبال آسیا این مهلت را برای پرسپولیس و استقلال در نظر گرفت تا یک بار برای همیشه مشکل مالکیت آنها حل شود و حالا باید دید این دو تیم پرطرفدار می‌توانند بعد از چند سال هر دو در آسیا حضور پیدا کنند یا نه؟

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از آفتاب نو؛ رضا درویش در این مورد می‌گوید: ما مشکل خاصی نداریم و انشالله جواز حضور در آسیا را کسب می کنیم. فقط امیدواریم مالک جدید باشگاه یک بار برای همیشه بدهی‌های پرسپولیس را صفر کند تا از آن پس بتوانیم برنامه‌ریزی بهتری برای آینده داشته باشیم.

از طرفی استقلالی‌ها هم از واگذاری به هلدینگ خلیج فارس راضی به نظر می‌رسند و حتی هواداران این تیم در فضای مجازی و رسانه‌ای از این قضیه استقبال کرده اند.

همان‌طور که می‌دانید استقلال ۲ فصل پیاپی به دلیل مشکلات متعدد از جمله بدهی به استراماچونی از لیگ قهرمانان آسیا حذف شد و پرسپولیس هم دو فصل قبل حذف شده بود اما در فصل جاری توانست در این مسابقات شرکت کند هرچند که در مرحله گروهی به الدحیل قطر باخت و از دور مسابقات کنار رفت.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها