|

تمجید بی سابقه هافبک بارسلونا از کوبارسی

بارسلونا کمتر از 24 ساعت آینده در بازی برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، به دیدار پاری سن ژرمن خواهد رفت.

لینک کوتاه کپی شد

شاگردان ژاوی پس از کسب پیروزی 3-2 مقابل پاریسی ها در بازی رفت هفته گذشته، در استادیوم لوییس کمپانیس میزبان پاری سن ژرمن خواهد بود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از پارس فوتبال؛ پیش از رویارویی مهیج روز سه شنبه شب، پدری، هافبک طراح بارسلونا، در کنفرانس مطبوعاتی کنار پیش از بازی حاضر شد و در آنجا درباره موضوعات مختلفی مرتبط با خود و تیم صحبت کرد.

تیم برای مسابقه فردا بسیار مشتاق و هیجان زده است. من شخصا دوران بدی را پشت گذاشته ام، اما برای بازی فردا خیلی مشتاق هستم. خوشحالم که وقتی به زمین می روم به مصدومیت هایی که داشته ام فکر نمی کنم. در اوج  آمادگی هستم. انگیزه و هیجان همه چیز را جبران می کند. می تواند مهم ترین بازی فوتبال من باشد، مثل نیمه نهایی یورو. مدت زیادی است که به فکر بازی در چنین شب هایی برای بارسلونا هستم.

تمدید قرارداد؟ من بسیار آرام هستم و می دانم که بارسا به حرف هایی که زده ایم پایبند خواهد بود. حتی با اینکه مدت زیادی در کنار تیم نبودم، با حضور بازیکنانی مثل فرنکی یا آندریاس، تیم خودش را نگه داشته است. ما یک تیم بسیار کامل هستیم و مهم اتحاد است، به خصوص زمانی که مصدومیت ها رخ می دهند. 

ما باید محتاط باشیم زیرا پاریس با تمام قدرت حمله می کند. آنها سعی خواهند کرد نتیجه را برگردانند و درست است که نتیجه فعلا به نفع ما است، اما باید پاریس را شکست دهیم. از نظر ذهنی پیشرفت کرده ایم. ما جوان هستیم و با گذشت زمان بهتر خواهیم شد. در پاریس، نتیجه را برگرداندیم و برای کاری که انجام دادیم اعتبار زیادی کسب کردیم.

گوندوغان بازیکن فوق العاده ای است. از زمانی که او را در پیش فصل دیدم متوجه این موضوع شدم. بازی کردن در کنار او لذت بخش است و در تمرینات چیزهای زیادی از او یاد می گیرم. او همچنین آمار خیره کننده ای دارد. ما با شور و اشتیاق زیادی به مصاف این بازی می رویم. می خواهیم به هواداران انگیزه بدهیم. به آنها می گویم که با ما باشند، تمام تلاش خود را می کنیم.

 پائو کوبارسی؟ او را دوست دارم. یک مدافع میانی که در کار با توپ فوق العاده است،. من هرگز یک مدافع 17 ساله با چنین ویژگی هایی ندیده ام. او به ندرت در دوئل ها شکست می خورد. پائو آدم فوق العاده ای است و با او زیاد می خندم.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی