|

سه غایب کلیدی در تمرینات منچسترسیتی در آستانه بازی با رئال مادرید

سه بازیکن منچسترسیتی در شرایط بازی با رئال مادرید نیستند.

لینک کوتاه کپی شد

در حالی که تیم پپ گواردیولا خود را برای رویارویی با رکورددار قهرمانی لیگ قهرمانان در سانتیاگو برنابئو آماده می کند، سه مدافع او یعنی یوشکو گواردیول ،  ناتان آکه و کایل واکر  در تمرین روز دوشنبه شرکت نکردند. دو تن از این بازیکنان (آکه و واکر) به دلیل مصدومیت در بازی های ملی، وضعیت نامشخصی برای بازی مقابل رئال مادرید داشتند، اما گواردیول پس از تعویض در بازی منچسترسیتی مقابل کریستال پالاس در آخر هفته، به لیست مصدومان اضافه شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ به نوشته بی بی سی، در حالی که منچسترسیتی امسال درگیر یک رقابت نفس گیر قهرمانی لیگ برتر مقابل لیورپول و آرسنال بوده است، به دلیل فشار زیاد روی بازیکنان، با کمبود بازیکن مواجه شده اند. برنامه مسابقات برای مدافعان عنوان قهرمانی سه گانه نیز مهربان نبوده است، زیرا آنها در ماه دسامبر در جام باشگاه های جهان نیز شرکت کردند و اکنون دوباره در تمامی رقابت ها به مراحل پایانی رسیده اند.

در حالی که بعید به نظر می رسد واکر و آکه برای بازی رفت مرحله یک چهارم به ترکیب برگردند، گواردیولا پس از بازی با کریستال پالاس مصدومیت مدافع کروات را به عنوان «مصدومیت خفیف» توصیف کرد، بنابراین گواردیول می تواند پیش از بازی برای حضور در میدان آماده شود؛ البته این ادعای رسانه استاندارد است. 

تیم های رئال مادرید و منچسترسیتی، سه شنبه شب در استادیوم سانتیاگو برنابئوی شهر مادرید، بازی رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را برگزار خواهند کرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی