|

شایعه ای عجیب در مورد دریافت مجوز حرفه ای باشگاه استقلال

استقلال با انتشار اطلاعیه‌ای، شایعات منتشر شده پیرامون ناتوانی در دریافت مجوز حرفه‌ای و بسته شدن پنجره نقل و انتقالات را کذب محض دانست.

لینک کوتاه کپی شد

طی روزهای اخیر، برخی افراد با انتشار شایعاتی در فضای مجازی، سعی در ایجاد دلهره و تشویش در بین هواداران استقلال داشته‌اند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ایسنا؛ باشگاه استقلال در واکنش به این شایعات، اطلاعیه‌ای صادر کرد که در آن آمده است:

"متاسفانه طی روزهای اخیر برخی افراد خاص به نیت شیطنت و مسموم کردن فضا، شروع به سناریو سازی و ایجاد دلهره برای هواداران استقلال کردند و با سو استفاده از سکوت باشگاه استقلال که قصد دارد در آرامش و به دور از تنش، وظیفه خود را به انجام برساند، تلاش کردند باشگاه استقلال را با شایعه ناتوانی در دریافت مجوز حرفه‌ای تخریب کنند.

اما هواداران استقلال مطمئن باشند باشگاه تمامی مدارک و مستندات لازم را جهت دریافت مجوز حرفه ای، به موقع و با دقت کامل بارگذاری کرده و همانگونه که پیش از این مدیرعامل باشگاه به هواداران محترم اطمینان داده بود هیچ گونه نگرانی و دغدغه بابت مجوز حرفه ای وجود ندارد."

در ادامه این اطلاعیه آمده است:

"همچنین بسته شدن پنجره نقل و انتقالات نیز به دلیل پرونده سانتاکلارا بوده و خوشبختانه در این مقطع از فصل تاثیری روی عملکرد باشگاه ندارد و خللی در دریافت مجوز حرفه ای نیز ایجاد نخواهد کرد. پنجره نقل و انتقالات بعد از انتقال باقی مانده مبلغ طلب سانتاکلارا، باز خواهد شد."

باشگاه استقلال در پایان این اطلاعیه از هواداران خود خواسته است:

"توجه ای به شایعه سازی افرادی که آرامش استقلال را نشانه گرفته و در این مقطع حساس، قصد ایجاد تنش در مجموعه آبی را دارند، نداشته باشند و اخبار رسمی را از رسانه‌های باشگاه دنبال کنند."

انتشار شایعات در خصوص مسائل مختلف، به خصوص در مورد باشگاه‌های پرطرفداری مانند استقلال، امری رایج است.اما این شایعات می‌تواند به ضرر باشگاه و هواداران باشد.

باشگاه استقلال با انتشار این اطلاعیه، به طور شفاف به این شایعات پاسخ داد و سعی کرد تا از نگرانی هواداران خود بکاهد.هواداران استقلال باید به اخبار رسمی باشگاه توجه کنند و به شایعات منتشر شده در فضای مجازی توجهی نکنند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها