|

ستاره بارسا به رئال نه گفت!

ژوائو کانسلو زمانی پیشنهاد په په برای دیدار در رئال را به‌خاطر عشقش به بارسا رد کرده بود.

لینک کوتاه کپی شد

ژوائو کانسلو، بازیکن قرضی بارسا از منچسترسیتی، اعتراف کرد که می‌خواهد در بارسا ادامه دهد و قصد دارد فوتبالش را در بنفیکا تمام کند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ کانسلو به شبکه RTP پرتغال گفت : «من واقعاً می‌خواهم دوباره برای بنفیکا بازی کنم. اما دوست دارم دو یا سه سال دیگر را در بارسلونا بگذرانم. پس از بنفیکا، بارسا باشگاهی است که همیشه دوستش داشته‌ام.»

کانسلو که تا سال 2027 با منچسترسیتی قرارداد دارد، ادامه داد: «بنفیکا مرا به یاد مادرم می‌اندازد و خاطراتی که از مادرم دارم. هر بار که بنفیکا را در شرایط بد می‌بینم، احساس پوچی می‌کنم که نمی‌توانم توضیحش بدهم.»

کانسلو که به همراه ژوائو فلیکس برای دیدار برابر سوئد و اسلوونی به تیم ملی پرتغال دعوت شده، اعتراف کرد که لحظاتی بود که احساس می‌کرد یکی از بهترین مدافعان کناری جهان است، اما در این لحظه چنین احساسی ندارد.

الگوهای دوران کودکی : «بازیکن پرتغالی که او را بیشتر از همه دوست داشتم، لوئیس فیگو بود اما در سطح بین‌المللی عاشق رونالدینیو بودم.»

کانسلو در مورد درخواست په په (ستاره سابق رئال) گفت: «په په به من می‌گفت که به رئال بیا ولی می‌گفتم هوادار بارسلونا هستم و نمی‌توانم برای رئال مادرید بازی کنم. حالا از حضور در بارسلونا خوشحالم چون همیشه آن را می‌خواستم. حتی با وجود اینکه مشکلات مالی داریم. بعد از بنفیکا، این باشگاهی است که همیشه دوستش داشته‌ام.»

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها