|

مورینیو در راه النصر؟!

تصاویری از حضور مورینیو در عربستان و چند رویداد مختلف در این کشور در چند روز اخیر منتشر شد که توجه بسیاری را به خود جلب کرد.

لینک کوتاه کپی شد

تصاویری از حضور مورینیو  در کشور عربستان و چند رویداد مختلف در این کشور در چند روز اخیر منتشر شد که توجه بسیاری از فوتبال‌دوستان را به خود جلب کرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ایونا؛ این مربی پرتغالی پس از اخراج از رم هنوز هدایت تیم دیگری را برعهده نگرفته و در عربستان در چندین رویداد مانند مسابقات گرندپری حضور پیدا کرد اما به نظر می‌رسد که هدف اصلی او از سفر به این کشور تنها شرکت در این رویدادها نبوده است.

مورینیو  در زمان حضورش در عربستان جلسه‌ای را با یاسر الرمیان برگزار کرده و همچنین در کنار الشیخ که در حال حاضر مدیریت سازمان تفریح و سرگرمی عربستان را برعهده دارد دیده شده است که این موضوع شایعاتی را درباره آینده او به همراه داشته است. 

کات آفساید با انتشار این اخبار مدعی شده است که دیدار این سرمربی سابق چلسی و رئال مادرید با این دو نفر در راستای انجام مذاکره و تلاش مورینیو برای بازگشت به دنیای فوتبال است و این احتمال وجود دارد که او در تابستان سال آینده هدایت یکی از باشگاه‌‎های   النصر  ، الهلال، الاتحاد یا الاهلی را برعهده بگیرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها