|

ایجنت ستاره استقلال بی خیال این باشگاه نمی شود!

ایجنت هافبک ازبکستانی تیم استقلال به حضور ماشاریپوف در تمرین این تیم واکنش نشان داد.

لینک کوتاه کپی شد

جلال‌الدین ماشاریپوف دو شنبه در تمرین استقلال شرکت نکرد تا شایعاتی درخصوص غیبت ستاره ازبکستانی در دربی منتشر شود اما هافبک ازبکستانی در تمرین امروز آبی‌پوشان پایتخت حضور یافت تا هواداران استقلال در آستانه شهرآورد از این شوک خارج شوند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از روزنو؛ اکنون ایجنت ماشاریپوف که دلیل غیبت روز گذشته این ستاره در تمرین استقلال را پایبند نبودن باشگاه استقلال به تعهدات درباره ماشاریپوف عنوان کرده بود، پیام جدیدی را برای هواداران استقلال منتشر کرده است.

مدیربرنامه های ماشاریپوف در پیامی به هواداران استقلال گفت: «هوادارای عزیز استقلال... پیام‌های زیادی رو از دیروز دریافت و نگرانی تون رو احساس کردم خواستم خودم مستقیم موضوع رو با شما هوادارای عزیز در جریان بزارم که سوء‌تفاهم پیش نیاد... مشکلات جلال الدین ماشاریپوف طبق تعهدی که باشگاه داده بود هنوز حل نشده اما اون با توجه به علاقه‌ش به تیم و هوادارا و صحبت‌هایی که بنده باهاش داشتم امروز سر تمرین حاضر شد و با توجه به تعهدی که شخصا احساس میکنه نسبت به تیم و هوادارا داره با تمرکز بالا در تمرینات آینده تیم نیز حاضر میشه تا آماده بازی دربی بشه... امیدوارم باشگاه استقلال هم با ما همکاری کنه هرچه زودتر این مشکلات حل بشه.»

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها