|

پیش بینی کاپیتان سابق استقلال از نتیجه دربی 103

خسرو حیدری پیرامون وضعیت تیم خودش و دربی به صحبت پرداخت.

لینک کوتاه کپی شد

خسرو حیدری سرمربی تیم فوتبال خوشه طلایی در رابطه با شرایط تیمش گفت: بعداز مدت ها توانستیم با نفراتی که جذب کردیم پای به یک مسابقه بگذاریم، متاسفانه در این مقطع از فصل امکان انجام بازی تدارکاتی نداریم و برای هماهنگی بیشتر نیاز به زمان داریم.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ او در مورد وضعیت واگذاری تیمش نیز توضیح داد: خوشه طلایی هنوز به طور کامل به مشهد منتقل نشده و فکر می کنم با نهایی شدن این انتقال شرایط بهتر خواهد شد. با انتقال قطعی تیم به مشهد بسیار به آینده امیدوار تریم، حمایت مالکین باشگاه موجب قوت قلب ماست. مدیریت جدید پیگیر حل مشکلات تیم بوده و شرایط مان رفته رفته بهتر می شود.

حیدری در مورد شکست تیمش در بازی برابر فجرسپاسی نیز می گوید: مقابل فجر می توانستیم برنده باشیم، اما بدشانس بودیم.  سبک بازی تیم متحول شده، اگر خوش شانس بودیم یا حداقل اینکه بدشانس نبودیم در این سه بازی خیلی بیشتر از سه یا چهار امتیاز می‌گرفتیم.

او درباره اشتباهات داوری در بازی های تیمش گفت: داور هم مثل همه ما ممکن است اشتباه کند، اما ناراحتیم که در این سه بازی کل اشتباهات فقط به ضرر ما بوده است. امیدوارم در ادامه داوران شریف و زحمتکش کشورمان بیشتر دقت کنند.

بازیکن سابق استقلال با وعده بقای تیمش در لیگ دسته اول گفت: ما اینجا هستیم برای ساختن و ساختن هم زمان می خواهد، قول می دهم خوشه در لیگ می ماند. خوشه طلایی را وقتی قبول کردیم که هرکسی جرئت قبول هدایت آن را نداشت چون تیم در حاشیه بود و اکثر بازیکنان جدا شده بودند، اما به خودم و همکارانم و بازیکنانم ایمان داشتم.

خسرو حیدری در رابطه با دربی پایتخت نیز گفت: قائدتا به عنوان یک استقلالی دوست دارم استقلال برنده این دربی باشد، امیدوارم بازی زیبایی را ببینیم و هواداران لذت ببرند. فوتبال و اساسا دربی ها قابل پیش‌بینی نیستند اما پیش‌بینی من برد 1-0 استقلال است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها