|

3 فوق ستاره در تیم المپیک فرانسه

تیری آنری قصد دارد از 3 ستاره فوتبال فرانسه در تیم خود برای المپیک پاریس استفاده کند.

لینک کوتاه کپی شد

تیری آنری، مربی تیم فوتبال المپیک فرانسه، ماموریت دارد یکی از مورد انتظارترین مدال‌های این رویداد تابستانی را برای کشورش به دست بیاورد، طلا در فوتبال مردان. و برای تحقق آن، او سه نام بزرگ را در دفترچه‌اش وارد کرده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ طبق ادعای لوپاریزین، آنری امیدوار است که کیلیان امباپه، آنتوان گریزمان و اولیویه ژیرو را در تیم خودش داشته باشد. سه مهاجم بزرگ و تاریخ‌ساز تیم ملی فرانسه، که جهشی بزرگ از نظر کیفی به تیم المپیک فرانسه خواهند داد تا یک مدال المپیک را به رکوردهای رشک برانگیز قبلی خود اضافه کنند. سه بازیکنی که سابقه قهرمانی جام جهانی را در کارنامه دارند.

1957094

قرارداد امباپه با پی اس جی در پایان فصل تمام می‌شود و از ماه جولای او بازیکن رئال مادرید خواهد بود. حضور در یورو 2024 و سپس تمرینات پیش فصل رئال می‌تواند مانع بزرگ او برای حضور در المپیک باشد.

گریزمان و ژیرو (چهارمین و برترین گلزن تاریخ تیم ملی فرانسه) نیز به راحتی نمی‌توانند باشگاه‌های خود را برای رفتن به المپیک متقاعد کنند. اگرچه جذابیت یک رویداد المپیک همیشه توجه فوتبالیست‌های بزرگ را به خود جلب می‌کند اما این رویداد در تقویم رسمی فیفا نیست و هر سه بازیکن باید رضایت باشگاه خود را به دست بیاورند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی