|

امباپه در این تاریخ رئالی می شود!

کیلیان امباپه، ستاره پاری سن ژرمن، از مدیران رئال خواسته است که معارفه‌اش را پیش از یورو برگزار کنند.

لینک کوتاه کپی شد

قرارداد امباپه با پاری سن ژرمن در پایان فصل جاری به اتمام خواهد رسید و این بازیکن به مدیران این باشگاه اعلام کرده است که دیگر تصمیمی برای ادامه حضور در این تیم ندارد. 

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ با توجه به این که او در تابستان گذشته حاضر نشد قراردادش را به مدت یک فصل دیگر با پی اس جی تمدید کند، بسیاری از رسانه‌های فرانسوی و اسپانیایی پیش‌بینی کرده بودند که او احتمالا در فصل آینده راهی رئال مادرید خواهد شد و پیراهن این تیم را به تن خواهد کرد. 

حالا منابع نزدیک به رئال مادرید و امباپه خبر داده‌اند که توافق نهایی برای انتقال او به سانتیاگو برنابئو انجام شده و مذاکرات تنها بر سر بعضی از جزئیات مانند حق پخش تصاویر با مادر او به عنوان مدیر برنامه‌اش همچنان ادامه دارد اما حضور او در این تیم قطعی به نظر می‌رسد. 

1999892

این ستاره فرانسوی پیش از این از مدیران پی اس جی خواسته بود که اصرار بیشتری برای امضای قرارداد جدید با او نداشته باشند و دست از بالا بردن مبلغ پیشنهادی برای وسوسه کردنش بردارند چون او تصمیم نهایی‌اش را گرفته است. 

بحث‌های زیادی درباره تاریخ احتمالی معارفه او به عنوان بازیکن جدید رئال در چند روز اخیر مطرح شده بود و حالا روزنامه آ.اس مدعی شده است که این بازیکن از مدیران رئال خواسته است که این کار را تا پیش از شروع رقابت‌های یورو 2024 انجام دهند.

امباپه قصد دارد هم در جام ملت‌های اروپا و هم در رقابت‌های المپیک به همراه تیم ملی فرانسه حضور پیدا کند و دوست ندارد که نشست‌های خبری این دو رقابت تبدیل به بحث درباره آینده او شوند. 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها