|

رضا درویش در پرسپولیس رکورد می زند؟

رضا درویش در آستانه عبور از رکورد محمد رویانیان و علی اکبر طاهری به عنوان باسابقه‌ترین مدیرعامل این باشگاه در 22 سال اخیر قرار دارد!

لینک کوتاه کپی شد

درویش که دو سال پیش با حکم حمیدرضا سجادی، وزیر وقت ورزش و جوانان، سکان هدایت پرسپولیس را برعهده گرفت، در آستانه آغاز سومین سال فعالیت خود در این باشگاه است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ درویش در حالی مدیریت پرسپولیس را پذیرفت که این باشگاه با بحران‌های مالی متعددی روبرو بود و هواداران امیدوار بودند با دریافت پاداش قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا، بخشی از این مشکلات حل شود. با این حال، این اتفاق تاکنون رخ نداده و پرسپولیس همچنان در انتظار دریافت حدود 4 میلیون دلار از مطالبات خود از کنفدراسیون فوتبال آسیا است.

در دوران مدیریت درویش، یحیی گل‌محمدی هدایت تیم فوتبال پرسپولیس را برعهده داشت تا اینکه در زمستان 1402، به همکاری خود پایان دادند و اوسمار ویرا به عنوان سرمربی جدید این تیم معرفی شد.

اگر درویش تا پایان فصل جاری در سمت خود باقی بماند، از رکورد محمد رویانیان و علی اکبر طاهری که 2 سال و 4 ماه در این سمت فعالیت داشتند، عبور خواهد کرد.

نکته قابل توجه این است که از سال 1380، هیچ کدام از مدیران عامل پرسپولیس نتوانسته بودند بیش از 2 سال در این سمت باقی بمانند و صندلی مدیرعاملی این باشگاه پس از جدایی رویانیان و طاهری، ثبات چندانی نداشت. در 2 سال پس از جدایی رویانیان، 7 مدیرعامل هدایت باشگاه پرسپولیس را برعهده گرفتند و پس از کنار رفتن طاهری نیز، 6 مدیرعامل در 4 سال سکان هدایت این باشگاه را در دست داشتند.

به نظر می‌رسد با حضور درویش، ثبات نسبی به باشگاه پرسپولیس بازگشته است، اما باید دید با واگذاری این باشگاه از وزارت ورزش به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سرنوشت اداره آن چه خواهد شد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها