|

چند ستاره اولین دربی خود را تجربه می کنند؟

4 بازیکن پرسپولیس و یک بازیکن استقلال برای اولین بار شامگاه چهارشنبه نخستین دربی خود را تجربه می‌کنند.

لینک کوتاه کپی شد

تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال تهران در دربی ۱۰۳ شامگاه چهارشنبه ۲۳ اسفند به مصاف هم می‌روند. پیروزی در این بازی برای هر دو تیم بسیار اهمیت دارد و می‌تواند حساسیت مسابقات لیگ برتر را دوچندان کند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از مهر؛ استقلال اگر بتواند پرسپولیس را شکست دهد، ۴۵ امتیازی خواهد شد و فاصله خود با پرسپولیس در صدر جدول را به عدد ۶ می‌رساند؛ در سوی مقابل اگر پرسپولیس بتواند این بازی را به سود خود به اتمام برساند، ۴۲ امتیازی می‌شود و در این صورت تفاضل گل دو تیم جایگاه آنها را در جدول مشخص خواهد کرد.

در هر دربی شاهد حضور بازیکنانی هستیم که برای اولین بار پیراهن یکی از این دو تیم را بر تن می‌کنند و در زمین بازی حاضر می‌شوند. در این بازی هم ۵ بازیکن شامل ۴ پرسپولیسی و یک استقلالی برای اولین بار طعم حضور در دربی را خواهند چشید.

عبدالکریم حسن، ابوالفضل بابایی، اوستون ارونوف، محمد خدابنده‌لو و جلال‌الدین ماشاریپوف ۵ بازیکنی هستند که برای اولین بار در دربی حضور خواهند داشت. همه این نفرات در نیم فصل دوم راهی تیم‌های خود شده‌اند که ۳ بازیکن خارجی و دو بازیکن ایرانی جمع آنها را تشکیل داده‌اند.

مابقی بازیکنان دو تیم سابقه حضور در دربی را داشته‌اند و باید دید از بین این ۵ بازیکن کدامشان در ترکیب اصلی تیم خود به کار گرفته می‌شوند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها