|

گزینه جانشینی علی خطیر در باشگاه استقلال

در روز‌های گذشته اخبار مختلفی پیرامون احتمال تغییرات در راس کادر مدیریتی باشگاه استقلال شنیده شده است.

لینک کوتاه کپی شد

بروز برخی مشکلات مالی بین استقلال و برخی اسپانسرهایش به ویژه اسپانسر اصلی این باشگاه که مربوط به یک شرکت فروش موبایل بود، اختلافاتی بین برخی از مدیران باشگاه استقلال منجر به برگزاری جلساتی بین تعدادی از اعضا با یکدیگر، دور از چشم سایرین شده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از روزنو؛ در همین راستا مطلع شدیم برخی افراد نزدیک به مدیرعامل باشگاه خبر داده‌اند که گزینه احتمالی بعدی مدیرعاملی برای باشگاه استقلال یکی از نزدیکان علی خطیر خواهد بود. 

فرشید سمیعی که ارتباط نزدیک و تنگاتنگی طی سال‌های اخیر با باشگاه استقلال داشته و به عناوین مختلف از جمله مشاور مدیرعامل، معاون حقوقی باشگاه، عضو هیئت مدیره، سخنگوی این مجموعه و عناوینی از این دست کنار افرادی همچون علی فتح‌الله‌زاده، مصطفی آجرلو، سیدحجت کریمی و حالا علی خطیر حضور داشته، گزینه مورد وثوق برای جانشینی علی خطیر معرفی شده است.

فرشید سمیعی که در طول این مدت همواره یکی از افراد ثابت طی ۲۴ ماه گذشته در این باشگاه بوده طی این مدت تنها در دوران مدیرعاملی کوتاه مدت حجت کریمی از این مجموعه کنار گذاشته شد، ولی در سایر اوقات به عنوان یکی از افراد نزدیک به مدیریت باشگاه همواره در ریز مسائل مربوط به قرارداد بازیکنان، قرارداد اسپانسر‌ها و مسائلی از این دست حضور داشته است.

از این رو شنیده می‌شود مسئولان بالادستی با توجه به برخی اتفاقات ماه‌های گذشته در ارتباط با موضوعات مربوط به جعل امضا، عدم شفافیت در قرارداد برخی از اسپانسر‌ها از جمله شرکت کاسکو، نامشخص بودن وضعیت مبلغ دریافتی از باشگاه الوصل امارات (۶۴هزار دلار)، عدم شفافیت در بحث نحوه جذب گوستاوو بلانکو و مسائلی از این دست یا علی خطیر را برکنار خواهند کرد یا خود او از سمتش استعفا می‌کند.

در همین راستا نزدیک‌ترین فرد به صندلی مدیریت باشگاه استقلال در حال حاضر فرشید سمیعی عنوان می‌شود که ظاهرا از حمایت‌هایی هم در رده‌های بالای وزارت ورزش برخوردار است. این فرد به تازگی هم به نمایندگی از باشگاه استقلال با حضور در برنامه تلویزیونی شبکه خبر حمایت خود از جواد نکونام را علنا در شرایطی مطرح کرد که پیشکسوتان و طرفداران استقلال می‌دانند بین مدیرعامل باشگاه و جواد نکونام اختلاف نظر‌هایی وجود دارد.

باید دید عکس‌العمل گروه فعلی مدیریتی باشگاه استقلال نسبت به این اخبار در آستانه برگزاری دیدار حساس استقلال مقابل دربی چه خواهد بود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها