|

پاریسی ها فعلا بی خیال امباپه نمی شوند!

رابطه psg و امباپه در بدترین مقطع خودش قرار دارد، به‌خصوص پس از اینکه کاپیتان پاریسی‌ها در ماه فوریه اعلام کرد که در پایان فصل می‌رود.

لینک کوتاه کپی شد

هر دو طرف ابتدا باید برای طراحی یک خروج مسالمت‌آمیز به توافق برسند، توافقی که به موجب آن تیم پاریسی پس از دست دادن بهترین گلزن تاریخ خود از نظر مالی آسیب نبیند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ جمعه گذشته، در موناکو، لوئیس انریکه قهرمان جهان در سال 2018 را بین دو نیمه تعویض کرد و در گفت‌وگوی خصوصی این شنبه در شهرک ورزشی PSG به کیلیان توضیح داد که او را در بهترین سطح خودش ندیده و به همین دلیل دست به تعویض زد. اینکه بدون حضور او برای فصل بعد آماده می‌شوند. 

مربی اسپانیایی صریح بود و به بهترین بازیکن تیمش گفت که باید تیمش را از حالا به بازی بدون او عادت بدهد. البته این فقط مربوط به لیگ فرانسه است و طبعا انریکه آنقدر باهوش است که بداند چه اندازه در لیگ قهرمانان به امباپه نیاز دارد. کیلیان ولی قانع نشد. او به نوبه خود، دو تعویض اخیرش برابر رن و موناکو را درک نمی‌کند، حتی اگر در ظاهر استدلال‌های مربی خود را پذیرفته باشد.

پاداش رئال را به ما بده

در ماه آگوست، ستاره اهل باندی پاریس، قول داد 80 میلیون یورو پاداش وفاداری‌اش را ببخشد، اما پی اس جی منتظر آخرین حرکت او هستند. 

به نقل از اکیپ، سران قطری همچنین انتظار دارند که این فوتبالیست در صورت قطعی شدن قراردادش با رئال مادرید، درصدی از پاداش نقل و انتقالات دریافتی خود را واگذار کند. این رقم می‌تواند بین 100 تا 150 میلیون یورو باشد، نوعی انتقال مخفیانه که پس از دریافت نکردن هیچ مبلغی از انتقال او، باشگاه پاریسی را در وضعیت خوبی قرار می‌دهد.

1992832

رفتار انریکه ربطی به ما ندارد

در باشگاه معتقدند آشفتگی و خشم ناشی از تعویض بین دو نیمه بازی با موناکو و قهر او با نیمکت با رفتن روی سکوها، نباید مذاکرات برای رسیدن به یک تفاهم دوجانبه برای جدایی را مختل کند. الخلیفی اصرار دارد که مدیریت دقایق او بر عهده لوئیس انریکه است، نه دستور قطر برای آسیب رساندن به او پس از اطلاع از خروجش در پایان فصل ولی باور این قضیه دشوار است.

1977008

جدایی به همین راحتی نیست

از سوی دیگر ناصر معتقد است که نه گفتن به پیشنهاد تمدید و اعلام جدایی اتفاق ساده‌ای نیست که بتوان به راحتی از آن گذشت. در باشگاه این رفتار امباپه را نوعی خیانت تعبیر کرده‌اند چرا که همه چیز در باشگاه برای او فراهم شده بود ولی در نهایت او گفت که بیشتر و بیشتر می‌خواهد و به دنبال اهدافی دیگر است. 

برای این مهم امباپه حالا باید تاوان بدهد. از نظر ورزشی او جایگاهش را از دست داده که البته باشگاه اصرار دارد دخالتی در این مورد ندارد اما از نظر مالی هنوز او باید دینش را ادا کند.

روزی که امباپه بدهی مالی و معنوی‌اش را با باشگاه پاس کند، دو طرف در یک نشست خبری پایان همکاری را اعلام خواهند کرد. یک پایان تلخ که البته یک مسیر جدید و پرافتخار را برای کاپیتان فرانسوی باز خواهد کرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها