|

واگذاری باشگاه پرسپولیس به تامین اجتماعی در ازای طلبش؟!

معاون توسعه ورزش قهرمانی وحرفه‌ای وزارت ورزش وجوانان: سیاست وزارت ورزش که دنبال می‌شود در دولت هم پیگیری می‌شود تا تکلیف این دو تیم مشخص شود

لینک کوتاه کپی شد

شروین اسبقیان معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان پس از پایان مجمع انتخاباتی فدراسیون آمادگی جسمانی در جمع خبرنگاران در خصوص اینکه قرار شده سازمان تامین اجتماعی باشگاه پرسپولیس را خریداری کند، گفت: این موضوع را دوستان در سازمان خصوصی‌سازی اطلاعات کافی دارند. آنچه مسلم است و وزیر ورزش پیگیری می‌کند این است که وزارت ورزش دنبال تیم‌داری و باشگاه‌داری نیست و جزء وظایف این وزارتخانه نیست. وزارت ورزش دستگاه ناظر بر عملکرد باشگاه‌ها است. ان‌شاءالله این اتفاق پیگیری می‌شود که زودتر بیفتد تا تکلیف دو باشگاه محبوب مشخص شود و این دغدغه‌های که هواداران عزیز دو تیم و مسئولان ورزش دارند، برطرف شود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ معاون وزیر ورزش در خصوص اینکه به گفته یکی از مدیران سازمان تامین اجتماعی مبنی بر اینکه دولت می‌خواهد به عنوان یکی از بدهی‌هایش پرسپولیس را به آنها واگذار کند، تصریح کرد:

من چنین موضوعی را نشنیدم و فکر نمی‌کنم درست باشد. سیاست وزارت ورزش که دنبال می‌شود در دولت هم پیگیری می‌شود تا تکلیف این دو باشگاه مشخص شود و دغدغه‌های هواداران برطرف شود و مشکلات این دو باشگاه حل و فصل شود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها